Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë stilimi, sporti dhe aksesorë për makina | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë sporti dhe stilimi për makinën tuaj. Gjeni aksesorë për makinë dhe pjesë të ndryshme për stilim të makinës tuaj. Blini dhe shisni pjesë për stilim, pjesë sporti dhe aksesorë të ndryshëm për makina në tregun më të madh online - Merrjep.al.


Keni nevojë për fener, aksesore, mp3 bluetooth, celsa, xhama të zinj, kamera parkimi, gomina, mbajtëse celulari, sendile apo pjesë të tjera? Atëherë jeni në vendin e duhur. Në Merrjep.al ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet midis mijëra njoftimeve të regjistruara. Shikoni njoftimet këtu dhe gjeni ofertën ideale.Dje 19:22 Styling dhe Pajisje Sportive , Korçë

BMW X5 F15 pedana

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:22 Styling dhe Pajisje Sportive , Korçë

BMW X5 E70 Vetulla M look

190 EUR

Dje 19:22 Styling dhe Pajisje Sportive , Korçë

Mercedes GLE coupe pedana

220 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:01 Styling dhe Pajisje Sportive , Tiranë

Kapak dere per W211

500 LEK

Dje 12:57 Styling dhe Pajisje Sportive , Tiranë

Gril per fiat bravo 07- SX

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:53 Styling dhe Pajisje Sportive , Tiranë

BMW seria 3 E46 sinjal parafango Dx

490 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 21:49 Styling dhe Pajisje Sportive , Tiranë

Disqe 17 + Goma

1 LEK

29 Maj 21:46 Styling dhe Pajisje Sportive , Tiranë

Vaj & Filtra - Mercedes Benz W203/W211/W209

1 LEK

29 Maj 21:43 Styling dhe Pajisje Sportive , Korçë

Leve marshi Audi A4 S4

50 EUR


Platforma e duhur për Blerje dhe Shitje të pajisje sportive dhe pjesë styling për makina.


Pjesë stilimi për enterier të makinës


Bëni enterierin e makinës tuaj të duket bukur. Gjeni pjesë të ndryshme për ta bërë makinën tuaj të duket si e re! Nuk ju duhet shumë punë për ta bërë makinën tuaj të duket mirë. Ju duhen vetëm disa pjesë stilimi dhe aksesorë të ndryshëm që makina juaj të jetë më e rahatshme për ju dhe të duket luksoze. Tani ju mund ti gjeni të gjitha aksesorët dhe pjesët që ju nevojiten nga shtëpia.


Gjeni pjesë stilimi të ndryshme për markat si Toyota, BMW, Polo, Smart, Opel, Mercedes dhe shumë të tjera. Rregulloni enterierin me sallon lëkure, drita LED Timon të ri, Tapiceri, Sendile dhe shumë pjesë tjera.


Pjesë stilimi për eksterior


Keni dëmtuar ndonjë pjesë të jashtme të makinës tuaj? Gjeni pjesën që dëshironi ta zëvendësoni në Merrjep.al. Në mesin e mijëra njoftimeve për pjesë të ndryshme për eksterior me çmimet të arsyeshme, ju mund të gjeni pikërisht atë që kërkoni. Shikoni njoftimet për pjesë si Parakolp, Mbrapakolp, Fener, Stopa, Maskarino, Pasqyra, Pedana dhe pjesë tjera që dëshironi ti zëvendësoni.


Shisni pjesë stilimi, sporti dhe aksesorë të ndryshëm


Ka shumë blerës që vizitojnë merrjep.al për të blerë pajisje të ndryshme për makina.


Kjo është arsya pse Merrjep.al është platforma e duhur për të shpërndar njoftimin tuaj për shitje të pjesëve të ndryshme për makina. Krijoni njoftime tani dhe bëhuni pjesë e mijëra shitësve online. Shisni pajisje për makina shpejtë, lehtë dhe sigurtë vetëm në Merrjep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione