Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Has

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori,ose lokacione Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Has ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Pri 00:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shes nderroj Audi Audi a4 2.0 i 2006 manual me dokumenta te

46 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 23:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

AUDI A3

1 234 567 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Shk 12:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

SHITET AUDI A6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 21:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Has

Audi q7 s-line

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 16:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

has

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 08:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shes ndrroj. audi A4 2.0 automat i 2007 ispo ardhur nga z

111 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 13:42 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

Shes Audi A3 1.9 i 2006 manual i sapo ardhur euro 4 pa doga

35 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 16:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Mr Audi

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 14:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4 TDI 2.0

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 12:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4 TDI 2.0

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 15:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 12:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shes nderroj. audi A4 2.0 automat i 2007 ispo ardhur nga z

1 LEK Çmimi me zbritje

22 Maj 12:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 14:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4 1.9tdi

3 259 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 06:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

SHITET AUDI A6.

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 20:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:09 Makina  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Has

Ssang yong 4x4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 16:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi a6 Quattro

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 19:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 20:52 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Has

Disqe

590 EUR

03 Gush 00:26 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Has

Audi a5

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 12:05 Makina  ·  Audi  ·  V8  ·  Has

Audi v8 2020 70.000€

70 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Maj 15:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 15:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 21:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shitet Audi A4 2.5 Dizell 2006 Automatik regjistrim ni 1 vit

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:14 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

audi a4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:18 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

audi a6 3500 ero i pa diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:21 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

Audi A3 (manual) (Dizel/naftë)

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 15:58 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

cmimi i pa diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 11:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:35 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 17:06 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6 2.5 TDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 18:03 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 15:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

AUDI A4 2005

4 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 16:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shitet audi a4 nafte 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 16:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Has

Mercedes Benz 220

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:38 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

Audi A3 1.9 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 20:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Audi A4 Quattro 1.9 TDI Qmimi i diskutueshem

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

Shitet

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 00:16 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Has

Golf 4

300 EUR

28 Dhj 19:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 16:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Has

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Has

audi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Has

Audi A6 dizel 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 19:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Has

shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione