Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Yamaha

DragStar , 1
FJR , 1
FZ , 2
TDM , 1
X-City , 1
XT , 8
XTX , 2
16 Jan 19:53 ,

Motore

1 000 EUR

Viti: 1994
30 Dhj 22:37 ,

yamha tw 200

800 LEK

Viti: 2010
21 Tet 14:41 ,

Motor Yamaha XTZ 660

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
04 Tet 14:58 ,

Yamaha XT

800 LEK

Viti: 1998
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
14 Korr 12:50 ,

Motor nga Italia

2 500 EUR

Viti: 1992
14 Maj 17:09 ,

Yamaha XT 125cc. 0682776149

1 300 EUR

Viti: 2005
27 Jan 19:43 ,

Shitet Yamaha XT 125cc

1 350 EUR

Viti: 2005
01 Sht 18:55 ,

Motor yamaha xt

100 000 LEK

Viti: 2005
26 Qer 12:51 ,

yamaha

200 000 LEK

Viti: 2001
26 Mar 15:26 ,

Yamaha

1 600 EUR

Viti: 2009
04 Korr 17:01 ,

Motorr XT 660cc

4 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 16:37 ,

Motorr

4 000 EUR

Viti: 2008
10 Qer 20:05 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
01 Qer 18:42 ,

Shitet Yamaha super tenere 750 cc

2 200 EUR

Viti: 1994
04 Maj 18:12 ,

Yamaha cross

85 000 LEK

Viti: 1999
18 Tet 10:40 ,

Shitet motor Yamaha

3 399 EUR

Viti: 1998
01 Korr 08:59 ,

Okazion Yamaha

1 500 EUR

Viti: 1996
28 Mar 10:09 ,

Yamaha xt 250 4 valvula

600 LEK

Viti: 2000


Në fillim