Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Honda

CBR , 2
CR , 2
FMX , 2
GLX , 1
Innova , 1
NSR , 1
Supra , 1
Shadow , 1
XL , 3
XR , 2
05 Gush 14:00 ,

Honda Varadero

3 000 EUR

Viti: 2002
24 Gush 10:32 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 2002
07 Korr 20:09 ,

Shitet Honda Varardero 1000cc

2 000 EUR

Viti: 2002
02 Korr 21:39 ,

Honda shadow 125cc

2 000 EUR

Viti: 2005
19 Qer 17:29 ,

Cbr 600

Viti: 1992
08 Qer 21:13 ,

Honda Varadero 2005

1 LEK

Viti: 2005
29 Maj 22:01 ,

Motorr honda africa

2 500 EUR

Viti: 2001
02 Mar 10:09 ,

Honda XR650R

1 500 EUR

Viti: 2005
15 Nën 12:31 ,

Shitet motorri

1 300 EUR

Viti: 1990
21 Korr 19:11 ,

HONDA 250 cc

370 EUR

Viti: 1996
25 Maj 18:04 ,

Honda 250cc

600 LEK

Viti: 1998
30 Mar 16:55 ,

Motor

35 000 LEK

Viti: 2000
07 Dhj 18:32 ,

honda 150

800 EUR

Viti: 1998
01 Nën 19:35 ,

Honda

550 EUR

Viti: 1997
14 Gush 12:46 ,

shitet motorr

2 000 LEK

Viti: 1997
13 Gush 13:17 ,

hond

1 000 EUR

Viti: 1997
17 Shk 20:36 ,

honda

700 EUR

Viti: 1999
Në fillim