Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biciklete | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv

Aprilia , 4
Adly , 3
KTM , 3
Aeon , 2
BMW , 2
Beta , 1
Gilera , 1
Honda , 1
Kawasaki , 1
MBK , 1
Mz , 1
Online , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biciklete,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklete Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Maj 18:35 ,

Biciklete Italiane Orgjinale

480 EUR

Viti: 2011
20 Pri 01:05 ,

Biciklete super gjendje

100 LEK

Viti: 2021
14 Pri 14:53 ,

Shitet biciklete

20 000 LEK

Viti: 2021
02 Pri 12:47 ,

Shitet biciklete

20 000 LEK

Viti: 2021
27 Shk 13:42 ,

Okazion Shitet biciklete

20 000 LEK

Viti: 2021
29 Jan 20:26 ,

Motor biciklete

Viti: 2019
07 Jan 15:02 ,

shes biciklete

40 EUR

Viti: 2020
11 Tet 18:24 ,

Shitet Biciklete

30 000 LEK

Viti: 2020
10 Mar 17:55 ,

Biçiklete

220 EUR

Viti: 2010
07 Shk 13:24 ,

biciklete montainbike

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
25 Dhj 20:06 ,

Shitet biciklete

22 000 LEK

Viti: 2018
19 Dhj 12:30 ,

Shitet Biciklete

250 EUR

Viti: 2018
22 Sht 03:45 ,

Kamez

16 000 LEK

Viti: 2018
17 Sht 07:00 ,

Biciklete JET LMC

40 LEK

Viti: 2018
29 Gush 17:22 ,

Biciklet Gjermane

150 EUR

Viti: 2015
25 Gush 13:50 ,

Biciklete Unisex 26

12 000 LEK

Viti: 2017
19 Gush 14:52 ,

Biciklete alfa

200 LEK

Viti: 2020
18 Korr 15:47 ,

SHITET BIÇIKLETE !

120 000 LEK

Viti: 2015
05 Korr 14:41 ,

biciklete 26

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
13 Maj 16:21 ,

Biciklete

400 EUR

Viti: 2017
08 Maj 11:37 ,

Biciklete

150 EUR

Viti: 2019
18 Pri 16:08 ,

Biçiklete

380 000 LEK

Viti: 2015
29 Shk 20:48 ,

Biciklete

300 EUR

Viti: 2019
18 Shk 13:00 ,

Biciklete 28

150 EUR

Viti: 2001
26 Jan 12:20 ,

Biciklete

150 EUR

Viti: 2016
08 Jan 17:04 ,

Motor ciklete me benzine

500 EUR

Viti: 2018
07 Tet 13:58 ,

shes biciklete

110 LEK

Viti: 2018
21 Sht 20:52 ,

Biciklete Scott

Viti: 2018
11 Gush 23:13 ,

Biciklete Sector

22 000 LEK

Viti: 2019
29 Maj 15:22 ,

Biciklete

200 LEK

Viti: 2016
20 Tet 16:08 ,

Shitet nje biciklete

250 EUR

Viti: 2018
20 Maj 00:17 ,

Shes Biciklete 26

8 000 LEK

Viti: 2004
03 Maj 09:33 ,

shes biciklete peugeot

15 000 LEK

Viti: 2018
31 Jan 11:14 ,

Biciklete CUBE

400 EUR

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biciklete | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione