Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter Shitet në Vlorë

Aeon , 1
Aprilia , 35
Baotian , 1
Barossa , 1
Benelli , 2
Gilera , 7
Honda , 32
Jawa , 1
Kawasaki , 1
KTM , 1
Kymco , 15
Lifan , 2
Malaguti , 23
MBK , 1
Peugeot , 4
Piaggio , 71
Suzuki , 22
SYM , 6
Vespa , 18
Yamaha , 59

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:56 Skuter , Vlorë

Shitet nderohet

1 200 EUR

24 Maj 20:37 Skuter , Vlorë

KYMCO 500 -12 NDERROHET ME ORE DORE OSE MOTOR VESPA

3 800 EUR

Viti: 2011
23 Maj 18:39 Skuter , Vlorë

Motor 150cc

800 EUR

23 Maj 09:25 Skuter , Vlorë

Piaggio hexagon

850 EUR

22 Maj 19:58 Skuter , Vlorë

vespa px 150 nderohet me coper

2 500 EUR

21 Maj 22:13 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman

600 EUR

20 Maj 16:43 Skuter , Vlorë

Vespa LXV 125cc (Special edition) OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 16:30 Skuter , Vlorë

Vespa GTV 250ie

4 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 08:06 Skuter , Vlorë

Suzuki burgman 200

1 500 EUR

03 Maj 10:47 Skuter , Vlorë

Kymco

450 LEK

28 Pri 07:14 Skuter , Vlorë

Piaggio Beverly 350

3 700 EUR

25 Pri 22:55 Skuter , Vlorë

Motor 200i viti 2016

1 100 EUR

10 Pri 09:56 Skuter , Vlorë

Ifiniti 110 prodhim 2021

1 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Pri 01:13 Skuter , Vlorë

Yamaha x-city 300

1 900 EUR

28 Mar 13:21 Skuter , Vlorë

Honda sh 300

28 Mar 13:20 Skuter , Vlorë

Honda sh 300

26 Mar 16:28 Skuter , Vlorë

Shitet piaggo beverly 300 cc

4 500 EUR

15 Mar 01:12 Skuter , Vlorë

Honda integra

5 500 EUR

18 Shk 08:59 Skuter , Vlorë

Shitet Skuter per femij

30 LEK

17 Shk 12:05 Skuter , Vlorë

Shitet malaguti 160 4kosh

900 EUR

16 Shk 17:23 Skuter , Vlorë

Shitet X-XMAX 125 !

1 950 EUR

Viti: 2007
07 Shk 17:39 Skuter , Vlorë

Piaggio liberty

750 EUR

06 Shk 18:59 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman 400AN

1 600 EUR Çmimi me zbritje

01 Shk 20:42 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

1 111 EUR

04 Jan 21:32 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

19 Dhj 09:34 Skuter , Vlorë

Skuter

200 EUR

10 Dhj 00:23 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

28 Nën 19:30 Skuter , Vlorë

Beverly 250

1 000 EUR

20 Nën 11:33 Skuter , Vlorë

Shitet

7 300 EUR

17 Nën 21:43 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150

2 500 EUR

16 Nën 17:55 Skuter , Vlorë

Shitet motorri

800 EUR

13 Nën 21:47 Skuter , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

11 Nën 11:36 Skuter , Vlorë

Honda

1 000 EUR

08 Nën 14:42 Skuter , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

02 Nën 14:24 Skuter , Vlorë

Burgman ecsecutiv 650 cc

3 200 EUR

27 Tet 10:27 Skuter , Vlorë

Biciklet 27.5 mtb

23 Tet 09:53 Skuter , Vlorë

Shitet Yamaha T-Max 2006

3 000 EUR

23 Tet 02:38 Skuter , Vlorë

Shitet

200 000 LEK

17 Tet 17:45 Skuter , Vlorë

Malaguti 2011 cmim i diskutushem

900 EUR Çmimi me zbritje

Gjendje: I ri
01 Tet 14:19 Skuter , Vlorë

T max 2007 530cc

3 600 EUR

Viti: 2007
01 Tet 14:13 Skuter , Vlorë

T max

3 600 EUR

Viti: 2007
29 Sht 12:18 Skuter , Vlorë

Beverly 500

2 000 EUR

Viti: 2004
25 Sht 18:18 Skuter , Vlorë

Okazion per 2 dit

950 LEK

Viti: 2003
17 Sht 09:10 Skuter , Vlorë

Okazion!! Shitet X-Max 125 Yamaha

2 300 EUR

Viti: 2013
14 Sht 21:08 Skuter , Vlorë

Beverly 500

2 000 EUR

Viti: 2003
10 Sht 22:53 Skuter , Vlorë

Shitet X-Max 125 Yamaha 2013

2 499 EUR

Viti: 2013
07 Sht 18:54 Skuter , Vlorë

Motorr

250 EUR

Viti: 2012
06 Sht 13:15 Skuter , Vlorë

OKAZION!!!!

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione