Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


08 Dhj 15:10 Skuter , Vlorë

Shitet SUNL

800 LEK

Viti: 2004
29 Nën 02:17 Skuter , Tiranë

Vespa 49cc

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
24 Nën 15:20 Skuter , Korçë

Piaggio Vespa 200PX

3 000 EUR

Viti: 2003
12 Nën 01:32 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PK 50,viti 1988.

550 EUR

Viti: 1988
20 Tet 14:26 Të tjera , Durrës

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Tet 12:11 Skuter , Tiranë

Vespa, Viti 1968, 125cc

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Në fillim