Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cbr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cbr,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj cbr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:33 ,

Honda CBR 250 Abs

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
29 Qer 17:00 ,

Honda cbr 600 - hornet

100 EUR

Viti: 2002
29 Qer 16:57 ,

Shitet-Ndrrohet

123 LEK

Viti: 2005
27 Qer 10:08 ,

Honda cbr

3 700 EUR

Viti: 2004
23 Qer 09:10 ,

❌❌ Shitet ose nderrohet ❌❌

5 800 EUR

Viti: 2010
17 Qer 19:39 ,

Okazion honda CBR r600cc

3 000 EUR

Viti: 2000
17 Qer 10:48 ,

Shitet Honda CBR-RR 600cc

5 200 EUR

Viti: 2010
30 Maj 22:36 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
27 Maj 21:53 ,

Honda CBR600RR

Viti: 2007
26 Maj 20:36 ,

Honda Cbr 6000

3 000 EUR

Viti: 2004
08 Maj 19:40 ,

Shitet okazion honda cbr

2 000 EUR

Viti: 2003
04 Maj 22:51 ,

Honda cbr 125 cc

1 200 EUR

Viti: 2004
24 Pri 10:31 ,

Honda cbr 600

1 100 EUR

Viti: 2001
15 Mar 19:19 ,

Honda cbr 954

3 700 EUR

Viti: 2002
14 Shk 17:11 ,

Honda CBR 2500 km!

2 200 EUR

Viti: 2012
11 Shk 12:18 ,

Shitet motorri

3 000 EUR

Viti: 2007
06 Shk 18:24 ,

Shitet Honda Cbr

1 000 EUR

Viti: 1996
19 Jan 19:03 ,

Motor honda 125 .CBR katër kohësh

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
07 Jan 13:42 ,

Honda cbr 600rr

3 700 EUR

Viti: 2006
09 Dhj 17:59 ,

Shitet motor Honda CBR 125 me doganw

1 000 000 LEK

Viti: 2006
02 Dhj 20:59 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
21 Nën 10:05 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 1991
09 Tet 16:21 ,

Honda CBR 300 shitet!

3 500 EUR

Viti: 2016
09 Tet 16:01 ,

Shitet CBR 250

2 500 EUR

Viti: 2014
25 Sht 07:55 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 1991
24 Sht 22:13 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 1991
20 Sht 01:32 ,

Honda CBR 900 cc

1 550 EUR

Viti: 2001
08 Sht 05:22 ,

SHITET HONDA CBR 1000 RR

14 900 EUR

Viti: 2019
05 Sht 00:56 ,

��Okazion��

3 500 EUR

Viti: 2004
21 Gush 19:51 ,

Shitet HONDA CBR 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
21 Gush 13:59 ,

Honda cbr

3 000 EUR

Viti: 2007
12 Gush 19:16 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
02 Gush 21:41 ,

Shitet Honda CBR 300 e re!

3 000 EUR

Viti: 2016
25 Korr 10:24 ,

Shitet Honda Cbr!!!

3 200 EUR

Viti: 2006
23 Korr 21:55 ,

Shitet HONDA CBR 600

1 500 EUR

Viti: 1991
15 Korr 17:44 ,

Shitet Honda Cbr 600

2 450 EUR

Viti: 2004
08 Korr 14:30 ,

Okazion Honda CBR 600 RR ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2006
01 Korr 10:15 ,

Honda cbr ��️

2 500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 20:40 ,

Honda CBR - 1000RR

7 500 EUR

Viti: 2010
09 Qer 23:57 ,

Honda cbr

2 700 EUR

Viti: 2005
08 Qer 14:03 ,

Honda cbr

2 700 EUR

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cbr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • CBR në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • cbr në kategorinë All Category
  • CBR 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Cbr në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Cbr në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione