Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Kros/Enduro të Përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 12
Aeon , 1
Aixam , 4
Aprilia , 46
Baotian , 1
Beeline , 1
Benelli , 2
Beta , 2
BMW , 48
Cagiva , 6
Can Am , 1
CFMOTO , 1
Daelim , 2
Ducati , 8
Explorer , 1
Gilera , 7
Honda , 155
Husaberg , 1
Husqvarna , 16
Hyosung , 1
Italjet , 3
Jawa , 4
Jinling , 3
Kawasaki , 77
KTM , 59
Kymco , 3
Lifan , 20
Luxxon , 1
Malaguti , 1
Mz , 4
Online , 2
Piaggio , 2
Sachs , 1
Shineray , 22
Suzuki , 34
SYM , 2
TM , 2
Triumph , 2
Vespa , 1
Yamaha , 188
Zero , 1

Motoçikleta/Motor mbi 50cc Kros apo Enduro të përdorur dhe të ri në shitje. Shikoni njoftimet për Motor Kros në shitje nga marka të ndryshme si: Kawasaki, Yamaha, BMW, Honda, Suzuki dhe tjera në shitje. Nëse udhëtoni në rrugë malore me motor, atëherë motor Kros dhe Enduro është zgjedhja e duhur dhe e saktë për ju.


Bleni dhe shisni motor Kros/Enduro të përdorur apo të ri në Merrjep.al. Gjej motor Kros me 50cc, 125cc, 150cc, 250cc dhe lloje tjera. Nëse posedoni motor Kros të përdorur apo të ri, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë.Sot 13:21 ,

Honda Xadv

10 200 EUR

Viti: 2018
Sot 11:35 ,

GUZZI 850cc NDRIM viti 2020

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Dje 13:38 ,

Shitet

450 LEK

Viti: 1997
Dje 08:26 ,

KTM EXC-F 350

9 800 EUR

Viti: 2019
09 Gush 09:37 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2000
07 Gush 10:38 ,

suzuki rmz250 kros

3 400 EUR

Viti: 2008
06 Gush 10:10 ,

Bmw R 1200

100 EUR

Viti: 2012
04 Gush 12:29 ,

Honda okazjonë

Viti: 2000
04 Gush 10:47 ,

Honda okazjon

Viti: 2000
04 Gush 00:49 ,

Shitet mospërdorimi

1 111 LEK

Viti: 2016
03 Gush 22:13 ,

BMW

6 300 EUR

Viti: 2005
01 Gush 22:21 ,

Motocross 250

550 LEK

Viti: 2003
31 Korr 20:25 ,

Ktm okazion

60 000 LEK

Viti: 2005
31 Korr 15:47 ,

Yamaha ttr 250

1 000 EUR

Viti: 2003
30 Korr 20:01 ,

Husqvarna -125

350 EUR

Viti: 2004
28 Korr 18:00 ,

X-Trail 250

Viti: 2021
28 Korr 10:11 ,

Yamaha TW 200cc

1 500 EUR

Viti: 2005
25 Korr 23:32 ,

Husqvarna 125 motard

370 EUR

Viti: 2007
23 Korr 18:27 ,

Kros

500 LEK

Viti: 2004
22 Korr 21:30 ,

HONDA CBF 2005 600cc 0696874507

1 950 EUR

Viti: 2005
19 Korr 23:01 ,

KTM SMC R 690cc -16

2 800 EUR

Viti: 2016
19 Korr 08:06 ,

Bicikleta Orbea 29

400 EUR

Viti: 2019

Mijëra njoftime për motor Kros dhe Enduro në shitje. Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjej motorin tuaj ideal.


Gjej Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al


Jeni të pasionuar pas aventurave me motor në rrugë malore? Motor Kros dhe Enduro është përzgjedhja e duhur për ju. Gjej motor Kros të të gjitha markave dhe modeleve si: Suzuki Burgman, KTM Kros, Yamah 400cc, Kawasaki KLE, Yamaha XT dhe modele tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta me çmime konkurruese në treg.


Blej motor sigurtë, lehtë dhe shpejtë duke përdorur filtrat për kërkim. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit të motorëve Kros dhe Enduro dhe shikoni njoftimet që ju tërheqin më shumë.


Shisni Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al


Shisni motor kros dhe enduro shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani, plotësoni formularin me informata të vlefshme për produktin dhe gjej blerësit e interesuar për Motor Kros dhe Enduro. Shisni motor kros të markave dhe modeleve të ndryshme në të gjitha qytetet e Shqipërisë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione