Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Tata Të gjitha në Shqipëria

Indica , 16
Indigo , 20
Nano , 3
Safari , 16
Sumo , 4
Telcoline , 20
Xenon , 19

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Tata | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Mar 10:01 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Tiranë

shitet TATA

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Mar 17:42 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Foristrad tata

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:25 Makina  ·  Tata  ·  Safari  ·  Pogradec

Shitet sonda ne gjendje pune

17 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Jan 19:18 Makina  ·  Tata  ·  Sumo  ·  Pogradec

SHITET KAMION TATRA 6x6

83 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 08:22 Makina  ·  Tata  ·  Xenon  ·  Vlorë

Tata xenon 2.2

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Dhj 18:35 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Malësi e Madhe

Tata

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 20:43 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet TATA Vista

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Tet 13:18 Makina  ·  Tata  ·  Indigo  ·  Pogradec

Shitet Tata 1.4 nafte

1 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 20:46 Makina  ·  Tata  ·  Nano  ·  Lezhë

Renault Clio

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:36 Makina  ·  Tata  ·  Indigo  ·  Durrës

Shitet okazion

1 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 00:37 Makina  ·  Tata  ·  Xenon  ·  Shkodër

Tata

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 18:30 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Tiranë

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:59 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Kavajë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 20:03 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Kavajë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 08:46 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Berat

Shitet tata 2.0 nafte manual

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 19:39 Makina  ·  Tata  ·  Safari  ·  Tiranë

TATA SAFARI 3.0 NAFT 4X4 MANUALE 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 14:42 Makina  ·  Tata  ·  Indigo  ·  Shkodër

Toyota

1 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 15:00 Makina  ·  Tata  ·  Nano  ·  Pogradec

��SHITET KAMION TATRA 136 6x6��

40 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Nën 16:24 Makina  ·  Tata  ·  Safari  ·  Pogradec

��SHITET KAMION TATRA 138��

40 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Tet 19:20 Makina  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Devoll

Shitet Tata

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Sht 19:00 Makina  ·  Tata  ·  Indigo  ·  Elbasan

Tata

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 23:12 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Tatra 136 6x6 1967

35 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Telcosport  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Sumo  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Safari  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Nano  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Indigo  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Xenon  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Safari  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:32 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Indica  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Xenon  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Sumo  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 12:31 Makina  ·  Tata  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Tata Nexon

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Tata | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione