Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hyndai santafe - Makina Të gjitha në Shqipëria

Hyundai , 48
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hyndai santafe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj hyndai santafe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:52 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavajë

OKAZION.HYNDAI.SANTAFE.4×4.2010.AUTOMAT.

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai 4×4 premium

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Durrës

Shitet-nderrohet-������������

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 20:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 18:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

SHITET HYNDAI SANTAFE 4WD 2.0 DIESEL 2012 E SAPO TARGUAR

11 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 17:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai Santa Fe

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kucovë

Okazion hyndai 12400 sapo targuar jo makin tregtari

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SHITET HYNDAI SANTA FE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 18:54 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

Shitet Hyndai SantaFe 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

������hapet per pjese kembimi������

1 234 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 10:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Shkodër

Shes hyndai santafe te 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 21:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

❗️SHITET HYUNDAI SANTA FE 2012❗️

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 00:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Shitet hyundai Santafe

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 17:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Okazion benzin/gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 22:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Fier

Makin

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 23:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

hyndai santa/fe

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pogradec

♻️ HYNDAI SANTAFE 2015 AUTOMAT FULL PRRFEKTT

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 21:28 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 21:21 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 23:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:56 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 13:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Okazion

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 08:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 10:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Shitet

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 09:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Santafe

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 16:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

hyndai santafe

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 17:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai santafe 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 11:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

shitet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 17:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

Shitet Hyndai Santafe super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai Santafe 4×4 4700euro i disk. viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 14:25 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

Ford galaxy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Korçë

!!Okazion!! Shitet Hyndai SantaFe Mundesi Nderrmi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 13:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Vlorë

"Hyndai Santafe"

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 08:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santafe 2.7 Benzine+Gas viti 04 Automat 4x4

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:52 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hynadai SantaFe 2.2crdi 2008-(nderrohet)

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 18:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Korçë

Hyndai Santafe 4x4 Automat 2.2 nafte 2006

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 12:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Elbasan

Hyndai SantaFe 4x4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 20:30 Makina  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Pogradec

Okazion

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 16:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE GOLD

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 15:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYNDAI SANTAFE ■■>AUTO-RUBIN

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 21:51 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HyUnDAI SANtAFE ■■> AUTO-RUBIN

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 12:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYNDAI SANTA FE AUTO RUBIN

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 13:59 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

hyndai santafe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 20:44 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Shitet hyndai santafe

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 13:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Elbasan

Hyndai Grand Santa Fe -02 nafte automatic

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hyndai santafe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione