Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

diskover land rover | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe diskover land rover,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj diskover land rover Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:07 Makina , Tiranë

Land Rover Diskover tdi2

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:57 Makina , Tiranë

Land Rover diskover sport viti 2017

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 07:45 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover diskover 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 19:43 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 20:59 Makina , Shkodër

Land Rover Discovery dizel

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 18:44 Makina , Shkodër

okazion land rover TD5

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 10:22 Makina , Vlorë

Land Rover Diskover

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 03:51 Makina , Mat

Shes Land Rover ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneti

7 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 11:56 Makina , Tiranë

shitet diskover 2005 okazion

13 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:43 Makina , Mirditë

Shitet Land Rover TDI

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 00:55 Makina , Mirditë

Shitet Land Rover Discover

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 18:30 Makina , Tiranë

Land Rover Diskover viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 21:26 Makina , Berat

Land rover diskover gjermani

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 14:33 Makina , Tiranë

Shitet per arsyje personale

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:08 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery dizel

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 21:05 Makina , Tiranë

land rover

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:45 Makina , Tiranë

Land Rover -03

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj diskover land rover | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione