Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

WV te - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
BMW , 4
Ford , 3
Jeep , 3
Toyota , 3
Fiat , 2
Opel , 2
Honda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe WV te ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj WV te Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

vw tiguan

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Korçë

������������Volkswagen Sharan������������Okazion!!!

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Sapoardhur gati per targa “Polo viti 2014” automat

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

✅Wv Golf 6 Automat Dsg 2012 ✅

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

OKAZION !!! WV CADY 1.9 NAFTE .

5 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

CADY MAXI 1.9 AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY MAX 1.9 NAFTE AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Wv Tiguan 2.0 diesel FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Wv golf 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Wv jetta vit2007 2.0 naft kamje automat 189765 kilometra

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

WV Caddy 1.9 nafte viti 2009 kamje manuale 198765 kilometra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 10:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion 0684002642 WV Golf 5 4000 lek manual 1,9 naft Gti

4 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

Shitet polo 600 €

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 12:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta

7 399 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 11:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW Caddy

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Krujë

‼️VW TIGUAN 2010‼️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌️Viti 2013 WV Volkswagen Golf 6Rline 2.0 TDI❌️

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Qer 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌️Viti 2013 WV Volkswagen Golf 6Rline 1.6 TDI❌️

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

❌️Viti 2012 WV Volkswagen Jetta 1.6 TDI❌️

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 15:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW caddy life

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Wv touran 1,9 ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

WV Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 07:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf VI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 14:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Caddy 1.9 Tdi Pa Dogan 167 Km

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 17:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7.5 GTD Fabrike ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Qer 15:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Vw Caddy

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

WV Tiguan

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

Wv polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

Wv pol

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 13:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

Wv polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 13:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

Wv polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mat

Shes

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 10:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vlorë

Wv caddy 2012 1.6 diesel

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Vw caddy life

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

shitet wv cc 2013

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

passat cc 2.0

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 1.9 Naft Manual 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 17:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

TRASPORTER 1.9 DIEZEL 8 +1 VITI 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 15:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shes wv touran

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

WV passat 2.0 bluemotion full

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

wv passat cc 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Wv pasta 2.0 automat 2008 nr tel 0675506999

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta

7 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 22:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran 2009 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.6 Automat , Full option 6+1

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj WV te | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione