Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart 800 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Smart , 357
Audi , 4
Opel , 1
Suzuki , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart 800,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Smart 800 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:46 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smart NIGHT ORANGE EDITION 800 Nafte

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 00:48 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ,gjendja si e re ,okazion,shitet arsye msoperdorimi

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 13:35 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ,gjendja si e re ,okazion,shitet arsye msoperdorimi

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 ( 306 Kuaj ) HSE DYNAMIC

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
02 Qer 18:56 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Shitet Smart 800 nafte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 12:45 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

Shitet Smart ForTwo Coupe CDI ����

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Maj 21:03 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART NAFTE CDI

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 13:48 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 451 2008 800 nafte

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 17:53 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

OKAZION SMART

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Maj 17:27 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Maj 17:26 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 22:14 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 15:04 Makina  ·  Peugeot  ·  RCZ  ·  Lushnjë

Shitet Peugeot RCZ!

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 09:33 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 13:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lezhë

Shitet smart for two 800 cc nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Pri 12:12 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 19:17 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 16:33 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Berat

smart fortwo 800cc nafte

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 12:58 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Smart 800 nafte 2002 1000€

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 17:45 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lezhë

Shitet smart for two 800 nafte 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 15:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 18:45 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SHITET SMART FORTWO 0.8 NAFTE

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 22:08 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 21:06 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Shkodër

Smart 800

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 15:13 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for two

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 13:15 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart nafte 800

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 19:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Nafte

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 10:24 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART NAFTE 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 20:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Nafte 800CDI

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 09:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 23:02 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lezhë

ShITET SMART 800 NAFTE 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 18:55 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet smart

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 22:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

Smart

2 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 17:43 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Tet 13:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

smart 800 nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 22:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lezhë

smart 800 nafte

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 20:20 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 cdi nafte 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 23:15 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Smart ForTwo

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 01:12 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2010 800 cdi nafte

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 09:33 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 451

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 23:55 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart ne shitje

1 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Sht 03:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 03:03 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  RAM  ·  Tiranë

2024 RAM 1500 Full Electric

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 01:51 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 14:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:27 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me golf 5

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 15:14 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 13:32 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800 nafte 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart 800 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione