Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Kukës

C 180 , 21
C 200 , 66
C 220 , 230
C 230 , 1
C 240 , 2
C 250 , 15
C 270 , 21
C 30 AMG , 1
C 300 , 6
C 32 AMG , 3
C 320 , 10
C 350 , 2
C 36 AMG , 1
C 450 AMG , 1
C 55 AMG , 1
C 63 AMG , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kukës

Mercedes w204 c180 cdi avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 22:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes cdi .c220 manual,

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 15:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220 2010 Automat

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 09:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Kukës

C350 AMG benzin gjendet kosove

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220 154.xxx KM 170 ps automatike

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Mercedes/Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kukës

Kukes

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

C class

2 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C- Class

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

C-class 220 2008 ����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Mercedez-Benz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Mar 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C-Class

5 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 03:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes c clas

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MERCEDES C220 CDI 2015 AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kukës

Mercedes C klass 250 4 Matic Bluetec 2015

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 19:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kukës

MERCEDES BENZ C180CDI AUTOMATIK 2017FULL OPCIONE PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kukës

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Kukës

OKAZION c class 320

9 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet ose Nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 13:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz w203

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

W204 mercedez benz

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 07:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Mercedes C200 CDI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz E220Cdi

10 Jan 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes Benz C220

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 06:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes C-Klasse C220 Avantgard Me targa gjermane

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 06:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shes Mercedes C-Klasse C220 Avantgart

5 200 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Kukës

Mercedes C320 CDI V6 Sport Edition 7G

480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Dhj 02:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Mercedes Benz c200 w203 Kosove -Deçan

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

❗️MERCEDES C220 AUTOMAT 2007❗️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes C automat!

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Benz c klass 220

11 111 111 LEK

23 Nën 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Mercedes benz W202

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Kukës

Mercedes Benz c class

11 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Kukës

Mercedes benz c class

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes C220

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kukës

Mercedes C250 4matic

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kukës

Shes Mercedes Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
07 Sht 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Kukës

Shes Mercedes Benz c350 Amg Line 2010 anglez

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Shitet Benz c-class 220

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione