Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:08 Makina , Kukës

Mercedez Benz W211

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:49 Makina , Fier

Mercedes-benz w204 full option

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:07 Makina , Shkodër

Benz ml

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:07 Makina , Shkodër

Benz R klas

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:58 Makina , Tiranë

W211 320Cdi Business Edition

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:12 Makina , Tiranë

Shitet

7 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:49 Makina , Vlorë

shitet Mercedes Benz ML 320 cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 320 EVO (Nafte)

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 09:15 Makina , Tiranë

Shitet S klas look brabuss

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 14:52 Makina , Lezhë

Super gjendje

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:32 Makina , Shkodër

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 10:23 Makina , Shkodër

Mercedes

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

ml 320 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 14:35 Makina , Shkodër

Mercedes benz evo 3.2 sport packet

75 000 EUR

04 Qer 14:34 Makina , Tiranë

E 320 2002 Automat

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 22:29 Makina , Tiranë

Tirane

15 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 22:25 Makina , Elbasan

Shitet C320 V6

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:51 Makina , Tiranë

E class 320 look evo

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 03:11 Makina , Vlorë

Mercedes C-clas W203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:59 Makina , Elbasan

Ml164

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 14:53 Makina , Vlorë

Shitet benz evo 6 mij Euro whatsapp +355 69 350 2889

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 13:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML (full opsion)

7 200 EUR

31 Maj 10:01 Makina , Durrës

Shitet EVO 320 naft Viti 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 14:10 Makina , Vlorë

Mercedes Benz320

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 13:01 Makina , Fier

Mercedes benz E 320 CDI evo

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 00:13 Makina , Librazhd

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 20:31 Makina , Fier

Ml 320 shitet ose nderrohet

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 12:06 Makina , Tiranë

ML 320 super gjendje

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 06:52 Makina , Tiranë

OKAZION E CLASS W211

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 16:03 Makina , Shkodër

Benz sprinter

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:57 Makina , Tiranë

Shitet ml 320 nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 13:37 Makina , Lushnjë

shitet ML 320 4 Matic

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 04:36 Makina , Elbasan

ML 320 cdi super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 22:22 Makina , Pogradec

Mercedes Benz Avangarde 320

123 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 21:09 Makina , Shkodër

Shitet benz E class 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 12:42 Makina , Tiranë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2012

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 04:37 Makina , Shkodër

Shitet GLK 320

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 04:33 Makina , Tiranë

Okazion Evo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 04:33 Makina , Korçë

mercedez Benz S320

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 13:55 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 13:43 Makina , Durrës

shitet ml super super gjendje

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 16:45 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES-BENZ, TIRANË!

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 16:12 Makina , Korçë

I paster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:30 Makina , Tiranë

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 04:48 Makina , Korçë

Mercedes okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 17:36 Makina , Elbasan

okazion ML 320 cdi

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:36 Makina , Tiranë

Shitet super okazion

3 800 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 11:26 Makina , Fier

Okazionn

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 12:34 Makina , Vlorë

Shitet okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 09:09 Makina , Tiranë

Shitet makina

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione