Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mazda 5 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda 5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:23 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 nafte viti 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:30 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Mazda 5 7 vendeshe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:43 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 09:10 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

OKAZION - Shes makinë zviceriane

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 06:44 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 06:31 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 11:15 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 06:25 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 viti 2010 6 +1 vende

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 07:22 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 6+1 vende

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:44 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Peguet 307 viti 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 07:02 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 6+1 vende

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:49 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Fier

Mazda 5 diesel 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 07:36 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 11:41 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Fier

Mazda 5 Benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 15:10 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Berat

Shitet ose nderohet me makin me te madhe

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 17:56 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

shiten pjese per mazda 5

1 LEK

10 Maj 16:56 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:28 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 10:52 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 02:55 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5 6+1

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:00 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

#Shitur#

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:31 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:09 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:20 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 11:09 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Sarandë

Mazda 5 Viti 2006 6+1 vende (SHITET OSE NDROHET)

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 00:02 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda5

5 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 01:25 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 22:57 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Okazion! Shitet Mazda 5 nga Zvicra!

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:04 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Librazhd

Mazda 5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 11:47 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Lushnjë

Mazda 6 2006 2.0naft 3000euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 19:50 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Shes Nderroj

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 11:20 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Krujë

Shes Mazda 5

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 16:30 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Fier

Shitet Mazda 5 1.6 Naft

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 21:15 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Berat

Shitet mazda 5 benzin gaz cel 0698878198

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:09 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Benzin gaz viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 08:11 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

okazion

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 18:58 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

okazzion ��������

4 700 EUR

09 Nën 16:14 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 BENZIN + GAZ

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 15:34 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Shkodër

Mazda 5

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 22:51 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Shitet mazda 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 09:45 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Kucovë

Mazda 5 1.9 naft 3000euro okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 17:26 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Librazhd

Ne gjendje te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 15:56 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Shkodër

Shes 7 venesh

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 11:39 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Shitet + nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 21:10 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Mazda 5 (Okazion )

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 23:50 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Okazion

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 08:54 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Mazda 5

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 03:25 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Shitet mazda 5

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 00:29 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Shitet Mazda5

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda 5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione