Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jaguar ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Daimler , 11
F-Pace , 28
F-Type , 10
S-Type , 370
XE , 23
XF , 276
XJ , 92
E-Type , 6
XJ40 , 1
XJ6 , 16
XJ8 , 4
XJS , 4
XKR , 2
X-Type , 510

Gjej mijera njoftime per Jaguar ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Jaguar me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Jaguar nga modelet e ndryshme si Jaguar Daimler, F-Pace, F-Type, XF, XE, XJ, S-Type, MK II dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 19:05
Linku:
Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

��2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:13 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace viti 2020 2.0 R-Sport 6 0692541944

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.7Bi-Turbo Naft (10/10)

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

��2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

2010 - JAGUAR XF 3.0 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:36 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d, 2017, automatike

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Vlorë

Jaguar XF 2.2D Luxury X250

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 20:14 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Tiranë

Shitet Jaguar X-Type 2.2 Nafte Automat 2009

4 770 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:48 Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Okazion!! Jaguar E-Pace 2018

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:05
Linku:
Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:58 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Durrës

����JAGUAR XF 2.2 DIESEL AUTOMAT VITI 2012����NDRROHET

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:12 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

JAGUAR XF 2017 FULL OPTION

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:12 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ Vanden Plas 2008

26 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:51 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 3.0 Diesel - ME POROSI NGA KOREA

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Shkodër

Jaguar

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF viti 2011 3.0 d 241 cv

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF 3.0 V6 238cv

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:59 Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Shitet Jaguar F pace 2018

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Maj 23:30 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.7 naft automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:25 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Vlorë

Jaguar XJ 5.0 benzin gas

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 13:03 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Shitet Jaguar XF mundesi nderrimi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 09:36 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar xjl 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:12 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ 2.7 Nafte BiTurbo 2009 ose Nderohet

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 15:43 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Elbasan

Shiten pistona e kollodok jaguar xtype 2.1 v6

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 12:38 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ 3.0 Tdi 2012!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:04 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Okazion Jaguar 2.2 !!

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 08:42 Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Berat

JAGUAR F PACE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar XJ 2013 3.0 nafte

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 20:27 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 19:55 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

OKAZION JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

8 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 12:22 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

17 500 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 17:37 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF Prestige Nafte 2.0

23 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Maj 09:40 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Fier

JAGUAR S TYPE EXECUTIVE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:49 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar123

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 08:19 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Vlorë

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 16:49 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE VITI 2008 AUTOMAT FULL OPSION

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 17:29 Makina  ·  Jaguar  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Jaguar E Pace 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 15:41 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

*****JAGUAR*****

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 12:14 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Durrës

JAGUAR XF 2.2 NAFT 2013 FULL

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 12:41 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Fier

U SHIT Jaguar X-Type viti 2006 2.2d 155cv

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
08 Maj 12:19 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Kukës

Jaguar XF 3.0 Anglez

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 10:33 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF 2010 Benzin / Gaz

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:10 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE 2.0

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 04:37 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Vlorë

shitet

05 Maj 19:03 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Angleze

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:59 Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 20d model 2017 Shitet

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 17:37 Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Tiranë

Jaguar Xj6

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Jaguar ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Jaguar ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Jaguar me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Jaguar nga modelet e ndryshme si: Jaguar Daimler, F-Pace, F-Type, XF, XE, XJ, S-Type, MK II, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Jaguar ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Jaguar ne MerrJep.al


Nese keni Jaguar qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione