Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Tourneo Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Tourneo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 13:15 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 19:32 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 11:46 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 07:45 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:01 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Ford Tourneo 1.8 diesel

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 08:01 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Tourneo xl gjendja 10/10

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Tourneo xl gjendja 10/10

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 07:23 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Kukës

FORD, 2010, 7+1 SHITET NDERROHER

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:55 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

SHITET FORD TOURNEO CONNECT

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 14:10 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet makine

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:35 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Kukës

FORD TOURNEO CONNECT 2010, 7+1, 1.8TDCI

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:35 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Makine ne shitje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:22 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet ford torneo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 22:17 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Elbasan

Ford Tourneo Connect

3 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:44 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 11:01 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Jan 19:10 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford turneo connect 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Jan 21:30 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Ford Tourneo

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 19:15 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Nën 19:07 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

❗️FORD TOURNEO CONNECT 2018❗️

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Ford

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 15:42 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo connect

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 12:06 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford tourneo connect

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 20:07 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Lushnjë

❌OKAZION❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 07:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

FORD TORNEO 1.8 nafte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Tet 11:18 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo connect

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 19:55 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo connect

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 08:34 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

U SHIT New Tourneo Custum Luxury ▫️2.2 nafte

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
13 Tet 09:36 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Ford tourneo

3 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 09:56 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Korçë

Ford tourneo

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 15:21 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford turneo connect 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 11:59 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Turneo connect 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Krujë

Shitet Ford Tourneo Custom 2018

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:05 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Vlorë

Okazion

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 14:12 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Ford Tourneo

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:19 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Ford Tourneo

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:52 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 21:48 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Berat

Shitet Ford Tourneo

3 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:29 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet Ford Tourneo Connect

3 600 EUR

20 Maj 16:46 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet Ford Tourneo Connect

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 18:15 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Shitet Ford Tourneo Connect

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 09:19 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Kurbin

okazjon ford transit 2.0 8+1

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Shkodër

FORD TOURNEO CONNECT 1.5 TDCI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Shkodër

FORD TOURNEO CONNECT 1.6 TDCI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Mar 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Ford 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 14:00 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:19 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:53 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 18:08 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

Ford Tourneo Connect PLUS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Tourneo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione