Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes klas a - Makina Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes klas a,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes klas a Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:30 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:01 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:01 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d panoram full m packet

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:01 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

02 Jan 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

A klas

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 23:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

shitet vw polo 1.2 benzin okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

Mercedes a class automat benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 11:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Elbasan

MERCEDES-BENZ ML OKAZION❗️❗️❗️❗️❗️

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet Okazion VW Polo 1.2 Benzin

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 00:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Shitet A Klas 1.7 benzin

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:58 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Elbasan

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Benz a klas

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Elbasan

Mercedes A Klas 170 Cdi

2 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

Mercedes A klas 160 Benzin

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 13:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Elbasan

A Cklas 180

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes klas a | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione