Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 318 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 318 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:59 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318d

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:33 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Bmw seria3 1.8 benzine-2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

BMW 318

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Durrës

Bmw seria 3 2007 2,0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet BMW GT 318

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
25 Maj 08:51 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

Festim

9 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 09:51 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

Okazion bmw 318 e36 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 19:15 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kucovë

Bmw mbajtur per merak

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 09:23 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Bmw 318d 2016 Kambio automatike 12800€

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 21:22 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

BMW 318

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 20:56 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

SHITET BMW

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 15:40 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

BMW 2.0 dizel gjendje extra te mir

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 14:29 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

Bmw 318i

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 12:13 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Shkodër

Shitet BMW 318D AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:37 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel 2012 automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:29 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 16:26 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet bmw

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Maj 13:35 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318 disel automatik

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 20:24 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:36 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318 benxin gas

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 11:34 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Okazion 2800€ BMW E36

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 14:05 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Shitet bmw serie 3 ne gjendje shume te mire

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:49 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

bmw serie 3 ne gjendje shume te mire

4 999 EUR

12 Pri 18:04 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw 318 automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:03 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw Seria 3

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 13:01 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Berat

Bmw e36

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 19:47 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Lezhë

Shitet BMW 318 3500 ero

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 11:10 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw f30 318 d automat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 22:52 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Lezhë

Shitet BMW 318d 3500 ero

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 22:18 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Benzine/gaz Bmw1.8

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 17:05 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Shitet okazion BMW

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 15:29 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Shitet BMW Serie 3 318d

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
28 Mar 07:50 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMW seri 3

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:24 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

Bmw 318 Naft 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 16:54 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw seria 3

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 10:17 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Librazhd

Japan racing per bmw

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 20:32 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

BMW E46 318i

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 10:49 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Vlorë

BMW 320 NAFTE 2000 3500euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 01:27 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Sarandë

Bmw

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 21:54 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Bmw E46 2.0 benzin/gaz AUTOMAT

4 800 EUR

Shitësit të Besuar
12 Mar 21:24 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Durrës

BMW 318d viti 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:47 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMW 320

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:23 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Shitet BMW

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 18:35 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

BMW E36

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:30 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMV 2004 benzin/gaz 1.8

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 10:59 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

Festimi

10 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 18:12 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Korçë

Korçe

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:04 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

Festim

120 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 14:13 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Lezhë

Bmw 318 d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:13 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Fier

BMW 318i

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 318 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione