Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bentley Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Bentley | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:23 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Durrës

Okazion Shitet&Ndrohet

37 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 18:15 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Durrës

BENTLEY

29 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:13 Auto sallon Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

BENTLEY CONTINENTAL GT Viti Prodhimit Fundi 2005 236.000 KM

18 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Maj 11:13 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Tiranë

Bently Flying Spur Me porosi nga dubai per 37.000€ n durres

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Maj 07:13 Makina  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Fier

Shitet moto saldimi

25 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 12:22 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Pri 20:03 Auto sallon Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

BENTLEY CONTINENTAL GT Viti Prodhimit Fundi 2008 97.000 km

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
24 Mar 02:28 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Bettle 1.9 tdi 0682141900

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 14:11 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Berat

Berat

4 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 15:27 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Shes ose nderroj Bentley Continental GT V8

70 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Nën 08:44 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Tiranë

Bentley Flying Spur

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 11:28 Makina  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Dibër

Okazionn

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Hongqi E-HS9 4 seats NEDC 660km

116 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
06 Gush 14:24 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Bentley Continental

123 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 14:42 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Tiranë

Bently Continental Flying Spur 2008

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 18:52 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Berat

Shitet makina.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 15:12 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET BENTLEY BENTAYGA

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Mar 15:52 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Ibex 27.5 Large

1 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 12:59 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Nisan

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 19:22 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo RT  ·  Elbasan

OKAZION

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Nën 23:23 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET, BENTLEY BENTAYGA 6.0 Mulliner 4Seats Naim Head-Up TV

155 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 12:43 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 13:37 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET A CLASS

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 21:28 Makina  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Tiranë

Cklas 22p

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 13:16 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Tiranë

BENTLEY Continental Flying Spur 6.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 03:51 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Tiranë

BENTLEY Continental Flying Spur 6.0

32 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:23 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

mercedes

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:41 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo S  ·  Malësi e Madhe

bently

150 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 11:33 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Kukës

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 15:10 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Bettle VW 1.9 Nafte

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 16:25 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Durrës

Makina me Qera ne durres nga 15 euro dita

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 00:06 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet super makinë Benetly

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 14:22 Makina  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Kavajë

Pjes per te gjitha llojet e makinave

100 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 23:18 Makina  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Fier

vrkmz

150 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:01 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo S  ·  Tiranë

Piago p3

15 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Shk 19:36 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Tiranë

Benz

8 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:25 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Lushnjë

kerkoj makina pa letra

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 15:01 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

ZAGAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 08:46 Makina  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Tiranë

Jam ne kerkim te makinave me cmim okazion jo cmime tregu

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Tet 14:18 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Bentley Bentayga 6.0 w12

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 09:50 Makina  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Durrës

Shesim Makine Fast Food

19 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 12:26 Makina  ·  Bentley  ·  Eight  ·  Vlorë

Mlmercebes benc

1 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 12:27 Makina  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Durrës

Bentley continental flying spur

08 Korr 15:39 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Bentley Gtc supersport 1-100

73 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 15:21 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Peqin

Mercedes

29 Qer 01:59 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

e2wewdw

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 13:01 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Bentley Continetal

26 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 11:20 Makina  ·  Bentley  ·  Turbo RT  ·  Mallakastër

Korrse bari 125

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 14:34 Makina  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Bence avangard

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 16:38 Makina  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Tiranë

Bentley Continental GT

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Bentley | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione