Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asia Motors Të gjitha në Shqipëria

Rocsta , 24

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Asia Motors | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 00:06 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Has

kos bari

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 16:39 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Durrës

SHIITEN

60 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 16:38 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Tiranë

PESHQIR ORIGJINAL RICHMOND

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 16:37 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

SHITEN

60 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Tiranë

Qeni

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 16:38 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION! Dum Dum KAMA 4500 € i diskutueshëm!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 18:28 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Gramsh

Blejm makina te gjitha llojet vetem okazione

1 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Mar 19:54 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION! Dum Dum KAMA 4500 € i diskutueshëm!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 18:38 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION! 4500 € I diskutueshëm!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 07:15 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

DAYUN VITI 2023 100 % ELEKTRIKE KM 0 GARANCI PER SHERBIMET

16 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:26 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Aiways U5 2020 11600km

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 17:09 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Lezhë

Shitet fuoristrada me 5 vende dhe karroceri

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 20:02 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

gdss

5 555 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Sht 23:29 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Tiranë

Shitetet polo 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 17:24 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 19:06 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Tiranë

Golf

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 16:23 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Pogradec

��SHITET TAVOLINE DRURI DUSHKU��

700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Dhj 22:21 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Pogradec

��SHITEN 2 TAVOLINA DRURI ARRE DHE DUSHKU��

600 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Tet 10:11 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Berat

Pirun ne shitje

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 19:44 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Tiranë

Golf 5 plus automat 1,9 naft viti 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 12:49 Auto sallon Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Berat

asia motors

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
02 Sht 15:58 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Fier

Katraul kama

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 08:25 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Bbbb

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 23:47 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Benz 250

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 23:33 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Dibër

ddf

8 585 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 22:35 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

80 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
24 Maj 18:19 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Rrulot

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 10:01 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 16:21 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

shitet golf 4 /0682574744

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Jan 21:44 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Pogradec

Sherbim karrotrec 24 ore

1 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 08:20 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Korçë

xhip kabriole

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 09:47 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

zetor

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 09:14 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

U shit

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 23:17 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Bulqizë

Gjendje. Te mire

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 14:06 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet dumdum kama 2.0 nafte

150 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 13:15 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

ghhj

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 16:16 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Traktor

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:07 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

SHITET DR5 2011 4X4 INTEGRALE

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 19:38 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Benz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 10:15 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Piaggio

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 13:56 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Gjirokastër

Hshhshsh

20 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Dhj 20:29 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Shkodër

Kundrapesha

170 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 22:56 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Delvinë

defvg rrgrtgr

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 19:14 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion 500 euro

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 21:59 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Durrës

Lyerje makinash

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 11:50 Makina  ·  Asia Motors  ·  Rocsta  ·  Krujë

Disqe hekuri 15 inc me gjith kupa

30 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 17:39 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Benz e 220

1 111 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:05 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Qer 23:12 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitete dumdumi ne gjendje te mir cmimi diskutushe

1 000 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Dhj 22:16 Makina  ·  Asia Motors  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Power Rack

14 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Asia Motors | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione