Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | RX-6

08 Korr 22:57 ,

shes

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:37 ,

Mazda RX-6 benzin+gaz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim