Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MG | ZR

14 Tet 16:17 ,

Mg zr

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 18:32 ,

Mg zr

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 01:56 ,

Per pjes

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 01:56 ,

Per pjes

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 17:42 ,

Per pjes

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 12:48 ,

shitet ose ndrrohet

26 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 18:55 ,

Shitet MG-ZR

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 18:35 ,

MG ZR

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Dhj 19:39 ,

Shitet makina per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 19:32 ,

Okazion

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Maj 11:22 ,

Shes makinen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Maj 17:35 ,

Ne gjendje shum te mire

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 14:21 ,

Rover mg zr 1.4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Mar 11:25 ,

22

1 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 11:08 ,

Kamioncine Man

3 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 16:01 ,

mg rover zr

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim