Pogradec | Automjete | Makina | Lada | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


06 Nën 19:15 Makina , Tiranë

Shitet Makine Lada vesta

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 17:42 Makina , Sarandë

Lada Niva 4x4

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 13:15 Makina , Tiranë

LADA NIVA benzin + gas

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 15:03 Makina , Tiranë

Vegla per servis

200 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 15:33 Makina , Shkodër

Lada

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 22:19 Makina , Kukës

Niva

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Sht 21:36 Makina , Kolonjë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 21:54 Makina , Kukës

Lada

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 13:44 Makina , Kolonjë

Super Okazionnn!! Lada Niva .. perfekte

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 14:16 Makina , Tiranë

Lada

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim