Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


22 Gush 18:42 Makina , Lushnjë

Kia picanto 1.0 benzin viti 2006

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 17:58 Makina , Durrës

KIA PICANTO

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 08:09 Makina , Tiranë

Okazion Kia Picanto Benzin/Gaz 2010

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 19:32 Makina , Durrës

Shitet Kia

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 14:57 Makina , Tiranë

Shitet Kia Piccanto 2000 eur i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Qer 21:44 Makina , Tiranë

Makinr Kia

270 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 12:53 Makina , Tiranë

Kia Picanto 1.1

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 20:48 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 12:26 Makina , Durrës

Kia picanto

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim