Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | Croma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 14:15 ,

Fiat Croma 1.9 Multijet '08, 3500 euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 ,

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Fiat Croma diezel 1.9 4000 Euro

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 ,

Fiat croma 1.9 naft Automatik full panoram 09.doga

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:11 ,

SHITET FIAT CROMA 1.9 DIESEL

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 ,

Fiat Croma dizel

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:07 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

Fiat Croma 1.9 nafte automat.2006

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:38 ,

Fiat croma AUTOMAT okazion shitet - nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim