Kukës | Automjete | Makina | Dodge | Nitro

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:38 ,

Dodge Nitro STX 4.0L 2010 benzine gaz

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:21 ,

Okazion Dodge Nitro 4.0Benzin Gaz 2010 Automat

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 14:46 ,

DODGE NITRO 2.8 NAFT FULL AUTOMATIK.08.NROHER

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 21:12 ,

shitet dhe nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:55 ,

Dodge Nitro

11 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 20:42 ,

Dodge Nitro RT

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Shk 01:41 ,

Rruga stef kaculini

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 21:16 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte 2008

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:22 ,

Dodge Nitro 2.8 nafte

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 14:09 ,

shitet dhe nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim