Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chrysler | GTS

08 Pri 00:08 ,

okazjon

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 20:58 ,

Chrysler GTS dizel -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 23:31 ,

Chrysler GTS -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim