Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chrysler ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

300C , 327
300 M , 15
Aspen , 6
Crossfire , 31
Daytona , 3
ES , 2
GS , 1
GTS , 4
Imperial , 4
Le Baron , 2
Neon , 9
Pacifica , 8
PT Cruiser , 237
Sebring , 45
Stratus , 15
Voyager , 227

Blej Chrysler ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Chrysler te modeleve te ndryshme si Chrysler 300, 300C, Aspen, Crossfire, Daytona, Grand Voyager, Imperial, Le Baron, New Yorker, Neon Pacifica dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Chrysler te perdorur apo te ri ne shitje.Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

��2012 - Chrysler 300C

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Durrës

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:05 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

⚠️Chrysler 300 C 2009 diesel automat⚠️

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Durrës

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

��2012 - Chrysler 300C

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:24 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Fier

Chrysler Grand Voyger viti 2007 2.8 crd LX 150cv

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:53 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Durrës

E sapo ardhur nga zvicra 8700 euro presidenciale full option

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 14:43 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Elbasan

Shitet nderrohet 2.2 cdi manual pt cruiser 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:39 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Elbasan

Shitet nderrohet 2.2 cdi manual pt cruiser 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 10:03 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Durrës

Makina me qera

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 21:33 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

chrysler 300 Edition Viti 2006 Automatik 3.5 Benzin I ardh

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:28 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

Shitet Makina Chrysler 300C

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:15 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

Chrysler

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 09:53 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Durrës

Chrysler 7 vendesh benzin gas 7000€

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 22:13 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

chrysler 300

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 02:55 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Kukës

shitet ose nderrohet Chrysler 300-C benzin/gas

6 800 EUR

21 Pri 02:55 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Kukës

shitet ose nderrohet Chrysler 300-C benzin/gas

6 800 EUR

20 Pri 16:09 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Kukës

shitet/nderrohet Chrysler 300-C benzin/gas

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:57 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Kukës

Chrysler 300C benzine/gas super gjendje

6 800 EUR

19 Pri 21:08 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

CHRYSLER GRAND VOYAGER, 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 2.8 NAFTE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 18:11 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 18:37 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Lezhë

Shitet chrysler PT CRUISER

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:17 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Durrës

Chrysler 300 C Viti 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 07:19 Makina  ·  Chrysler  ·  Pacifica  ·  Tiranë

CHRYSLER PACIFICA OKAZIONN

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 23:14 Makina  ·  Chrysler  ·  Le Baron  ·  Tiranë

Shitet Vetura Historike

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 10:19 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazjon

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 22:04 Makina  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Chrysler

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 20:39 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Mallakastër

Chrysler voyager

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Pri 12:17 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Korçë

Chrysler PT Cruiser

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 11:29 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazion per pak dite

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Chrysler  ·  Crossfire  ·  Tiranë

Shitet

15 670 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 21:55 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 21:51 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 21:47 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Okazion Chrysler PT cruiser

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 17:42 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

Okazion

8 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:43 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Shkodër

okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:56 Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Kukës

Chrysler

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 19:07 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 15:56 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Vlorë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 23:27 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Durrës

Chrysler 300 benzin/gaz Automat

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:42 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

Chrysler grand voyager 7 vendesh me 98000km timon anglez

2 595 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Mar 17:35 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Fier

chrysler 300c

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 16:48 Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Vlorë

Shitet chrysler Pt cruiser viti 2002

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 12:10 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Korçë

chrysler 300 c

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 13:20 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Durrës

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 13:16 Makina  ·  Chrysler  ·  Imperial  ·  Durrës

Shitet Chrysler OKAZION 1200 €

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 09:36 Makina  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Shkodër

Fugon

3 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:31 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Tiranë

CHRYSLER GRAND VOYAGER LIMITED 2011, AUTOMATIKE

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 12:42 Makina  ·  Chrysler  ·  GTS  ·  Kukës

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 21:08 Makina  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Chrasler

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 13:27 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Kukës

Crysler Voyager

1 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Dhj 08:57 Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Shkodër

Shitet makine okazion shkoder ideale per makina me qera

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kerkuar per Chrysler ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Chrysler ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Blej Chrysler ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Chrysler ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Chrysler nga modelet e ndryshme si Chrysler 300, 300C, Aspen, Crossfire, Daytona, Grand Voyager, Imperial, Le Baron, New Yorker, Neon Pacifica, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Chrysler me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Chrysler ne shitje


Keni Chrysler te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione