Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | ATS

29 Qer 19:04 ,

Frigorifer fruta perimesh

8 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 21:04 ,

Okazion��������

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 22:25 ,

***Okazion ***Cadillac ATS-V 2016 3.6 30.000km

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 11:38 ,

Cadillac..DTS..vit 2006..benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 20:07 ,

Cadillac mustang

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim