Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cadillac Të gjitha në Shqipëria

Allante , 9
ATS , 7
BLS , 22
CTS , 26
Deville , 21
Eldorado , 18
Escalade , 85
Fleetwood , 8
Seville , 4
SRX , 28
STS , 5
XLR , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Cadillac | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Fleetwood  ·  Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 16:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Fleetwood  ·  Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE MUNDESI NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:15 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Cadillac Escalade Luxury ESV 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:54 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Durrës

Cadillac CTS panoramik 3.0 benzin behet 100%gaz pa taks

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:20 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet Cadillak

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 15:23 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Shkodër

Antike

123 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 15:23 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Shkodër

okazion

12 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 15:22 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Shkodër

makina me qera

111 LEK / muaj

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 22:06 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Fier

Shitet Cadillac CTS

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI CADILLAC ESCALED

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 08:38 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Durrës

2011 Cadillac CTS 3.6 311cv USA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 21:01 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Durrës

vetem shitet

19 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Maj 21:02 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Tiranë

Cadillak, 8.2 benzin. Kadillak Retro

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Maj 20:33 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Tiranë

Cadillac sedan deville

47 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 17:49 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Tiranë

Cadillac Sedan Deville

48 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Maj 11:08 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Sarandë

CADILLAC ESCLADE 2012

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
10 Maj 01:35 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Fier

Cadillac SRX Luxury Edition, 3.6L VVT , White Perl

13 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:15 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Caddillac escalade ne shitje

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
26 Pri 15:13 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Caddy max 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 10:35 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Shitet/ndrrrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 22:08 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Cadillac escalade

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:54 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE Viti Prodhimit 2015 6.2 Benzin

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
04 Pri 18:00 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE PLATINUM FULL OPTION

32 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 16:55 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Tiranë

Shiyet-Nderrohet

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 22:43 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Fier

Cadillac SRX-4 4x4 3.6L VVT Full Performance 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 21:35 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Tiranë

OKAZION!!Benzine Gaz Automat Viti 2007

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:39 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Cadillac Escalade

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 16:20 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac escalade 6.0 benzin. 2003. 160 milje

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 15:05 Makina  ·  Cadillac  ·  Fleetwood  ·  Tiranë

Cadillac Fleetwood 1981

Viti: 1981
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Mar 19:46 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Pogradec

Shitet cadillac

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:55 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Durrës

vetem shitet

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 20:00 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Durrës

Shitet

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Shk 19:45 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Tiranë

SHITET CADILLAC ELDORADO VITI 1978

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Shk 19:16 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2018 Cadillac Escalade, ESV

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 11:56 Makina  ·  Cadillac  ·  SRX  ·  Tiranë

Cardillak GMC 2009

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 17:56 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Kukës

Cadillak CTS4

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Jan 09:42 Makina  ·  Cadillac  ·  CTS  ·  Durrës

❗SHITET CADILLAC CTS 3.0 2013❗

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 22:54 Makina  ·  Cadillac  ·  Seville  ·  Tiranë

Cadillac Seville !!

20 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Dhj 09:09 Makina  ·  Cadillac  ·  Deville  ·  Durrës

Autofuneral/ Makine Funerali Funebre

11 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 22:33 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Shkodër

Cadillac Escalade

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Dhj 15:16 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Fier

Cadillac Escalade 6.2 Gaz Benzin - 0692173353

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:53 Makina  ·  Cadillac  ·  ATS  ·  Durrës

Shitet nderrohet cadillac ats 4x4 3.6 behet me gaz

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 14:31 Makina  ·  Cadillac  ·  Seville  ·  Tiranë

Cadillac Seville !!

20 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Tet 11:26 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 11:53 Makina  ·  Cadillac  ·  Model tjetër  ·  Fier

me dogan te paguar

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Tet 12:06 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Cadillac ( Escalade, Allante, Eldo

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Sht 18:49 Makina  ·  Cadillac  ·  Eldorado  ·  Durrës

Makina cadillac

3 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 17:42 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 09:42 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

SUPER GJENDJE CMIM OKAZION ME KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Cadillac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione