Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aston Martin | V8 Vantage

03 Qer 00:08 ,

OKAZIONN CEL SAMSUNG S5 GOLD 280MIJLEK

280 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim