Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aston Martin ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

AR1 , 4
Cygnet , 2
DB , 3
DB7 , 2
DB9 , 5
DBS , 5
Lagonda , 5
Rapide , 5
V8 , 2
Vanquish , 1
Vantage , 2

Gjej mijera njoftime per Aston Martin ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Aston Martin me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Aston Martin nga modelet e ndryshme si Aston Martin AR1, Cygnet, DB, DB7, DB9, Lagonda, Rapide, V12 Vantage, Virage, Volante, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.22 Maj 11:06 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 11:04 Makina  ·  Aston Martin  ·  DBS  ·  Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 11:42 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 16:38 Makina  ·  Aston Martin  ·  DBS  ·  Vlorë

Peshqire Origjinal Richmond

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 08:45 Makina  ·  Aston Martin  ·  Vantage  ·  Tiranë

����#Aston Martin #VANTGE / 2010

56 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Pri 17:05 Makina  ·  Aston Martin  ·  Lagonda  ·  Tiranë

Shitet Mjalt BIo

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 12:34 Makina  ·  Aston Martin  ·  Lagonda  ·  Durrës

Audi A6 PREMIUM

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Dhj 06:03 Makina  ·  Aston Martin  ·  V8  ·  Gjirokastër

Shitet

6 099 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Sht 21:19 Makina  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Pogradec

Shes bilardon ne gjendje shume te mire

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 18:41 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Pogradec

��TAVOLINA DRURI ME POROSI��

88 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 14:38 Makina  ·  Aston Martin  ·  V8  ·  Elbasan

Shiten zoq dy muajsh 4 milek copa Elbasan

400 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 10:31 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Fier

ORIENT EV 09

137 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 16:09 Makina  ·  Aston Martin  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Makina me qera okazion

25 LEK / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Mar 00:09 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Pogradec

��SHITET SONDA��

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 23:01 Makina  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Pogradec

RRAFSHINIM CDO LLOJ PARKET DRURI

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Mar 17:47 Makina  ·  Aston Martin  ·  Lagonda  ·  Shkodër

Viza Turistike per angli 100% te sigurta vetem me pasosh

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Shk 20:00 Makina  ·  Aston Martin  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet audi A4 ne gjendje shum te mire

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 13:16 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB9  ·  Tiranë

Aston Martin DB9

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Nën 17:41 Makina  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Pogradec

��SHITET PASQYRE ME KORNIZE DRURI ARRE��

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Tet 22:01 Makina  ·  Aston Martin  ·  V12 Vantage  ·  Berat

aston

100 000 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Sht 18:41 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB7  ·  Tiranë

Aston martin

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 01:00 Makina  ·  Aston Martin  ·  Lagonda  ·  Tropojë

Kerkoj te blej nje tiger �� �� ��klysh 1-3 muajsh

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 16:01 Makina  ·  Aston Martin  ·  Model tjetër  ·  Fier

Opel

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 14:33 Makina  ·  Aston Martin  ·  AR1  ·  Tiranë

Tuarek

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 14:44 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB  ·  Tiranë

Makina nga New York city

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 23:27 Makina  ·  Aston Martin  ·  DBS  ·  Korçë

sherbim karrotrec korce

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 00:27 Makina  ·  Aston Martin  ·  Cygnet  ·  Tiranë

Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 20:35 Makina  ·  Aston Martin  ·  DBS  ·  Durrës

shitet celese

50 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 10:11 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB  ·  Fier

Medaljone celsash

300 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 10:38 Makina  ·  Aston Martin  ·  AR1  ·  Tiranë

Range rover

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:48 Makina  ·  Aston Martin  ·  Vanquish  ·  Elbasan

Aston Martin -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 300000EURO

300 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 20:03 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB9  ·  Pogradec

Lecke per makine super gjendje

50 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 20:24 Auto sallon Makina  ·  Aston Martin  ·  DB7  ·  Bulqizë

shpati

601 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 21:24 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB9  ·  Tiranë

Aston Martin DB9

3 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 15:18 Makina  ·  Aston Martin  ·  AR1  ·  Korçë

Trakto

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:28 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB9  ·  Fier

gf

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 10:34 Makina  ·  Aston Martin  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Austin Alegro3

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:50 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB  ·  Krujë

Zagare mitsubishi

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 07:20 Makina  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Tiranë

Blej makina qe nuk perdoren ose te aksidentuara

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 14:19 Makina  ·  Aston Martin  ·  Rapide  ·  Delvinë

gdgdd

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Dhj 13:38 Makina  ·  Aston Martin  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Audi Q7

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 16:56 Makina  ·  Aston Martin  ·  AR1  ·  Bulqizë

meti

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 19:11 Makina  ·  Aston Martin  ·  DBS  ·  Elbasan

shitet golf 4

2 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 20:39 Makina  ·  Aston Martin  ·  Vantage  ·  Delvinë

Aston Martin Vantage Convertible

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 20:39 Makina  ·  Aston Martin  ·  DB9  ·  Bulqizë

Dhi race e ritur n lazarati ...konsumon shum

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 11:31 Makina  ·  Aston Martin  ·  Cygnet  ·  Tiranë

Okazion Lenovo S90 gold

170 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 00:08 Makina  ·  Aston Martin  ·  V8 Vantage  ·  Tiranë

OKAZIONN CEL SAMSUNG S5 GOLD 280MIJLEK

280 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 16:46 Makina  ·  Aston Martin  ·  Lagonda  ·  Pogradec

Opel Aster 1.7 Turbo Disel -93

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Nese jeni duke kerkuar per Aston Martin ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Aston Martin ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Aston Martin me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Aston Martin nga modelet e ndryshme si: Aston Martin AR1, Cygnet, DB, DB7, DB9, Lagonda, Rapide, V12 Vantage, Virage, Volante dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Lamborghini ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Aston Martin ne MerrJep.al


Nese keni Aston Martin qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione