Shkodër | Makina bujqësore dhe pyllore | Moto-kultivatorë

11 Qer 23:10 ,

Shitet

2 000 EUR

28 Pri 09:36 ,

Shitet freza

2 200 LEK

15 Pri 20:27 ,

Shitet freza

2 200 EUR

20 Mar 22:03 ,

Freze dore

850 LEK

20 Mar 21:35 ,

Frez dore

400 LEK

02 Mar 10:33 ,

gaspardo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

18 Dhj 09:33 ,

Vangatrice celli

2 200 EUR

04 Maj 13:01 ,

Freze goldoni

1 700 LEK

07 Pri 22:38 ,

Freze goldoni 18

200 000 LEK

06 Pri 15:37 ,

Frez Dore Ruccerini

250 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Pri 15:27 ,

Freza goldini 18

220 000 LEKNë fillim