Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Korrëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina korrëse të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina korrëse të ndryshme si korrëse bari, kombajë, korrëse për misër, nga markat e ndryshme si New Holland, Deutz Fahr, Class Dominator, Clas Compact, Fortschrit, BCS, John Deere dhe shumë të tjer në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për makinën që jeni të interesuar.20 Mar 12:14 Makina korrëse , Lushnjë

Korrese bari me disk 165 dhe 185

1 500 LEK

09 Dhj 16:31 Makina korrëse , Kavajë

Motorkorrese BCS 622

24 Qer 08:16 Makina korrëse , Tiranë

Agrotec Sh.p.k

1 120 EUR

17 Qer 19:45 Makina korrëse , Durrës

Laverda 3350

11 800 EUR

09 Qer 19:35 Makina korrëse , Durrës

Claas Dominator 96

18 500 EUR

01 Qer 21:43 Makina korrëse , Durrës

CLAAS DOMINATOR 78S

24 500 EUR

01 Qer 21:10 Makina korrëse , Durrës

CLAAS JAGUAR 860-4x4

17 Shk 12:17 Makina korrëse , Durrës

Caas Jaguar 840- 4x4 Viti 98

14 Shk 10:15 Makina korrëse , Tiranë

Korrse bari

150 LEK

22 Pri 16:10 Makina korrëse , Durrës

MLEDHSE BARI

1 200 LEK

14 Korr 08:31 Makina korrëse , Tiranë

Korese Bari krahu

15 000 LEK

21 Sht 13:16 Dyqani Makina korrëse , Fier

AUTOKOMBANJE E 514

08 Qer 14:31 Makina korrëse , Devoll

Korrese dhe kthyhese bari

17 Nën 19:44 Makina korrëse , Durrës

MDV E514

12 000 LEK

02 Qer 23:09 Makina korrëse , Fier

Fostrich e 514

20 000 LEK


Të gjitha llojet makinave korrëse në një vend. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina korrëse me çmimet më të arsyeshme.


Blej Korrëse bari, Korrëse për misër dhe makina të tjera në MerrJep.al


Blej makina të ndryshme korrëse në shitje ng markat dhe modelet e ndryshme si Deutz Fahr, Class Corto, BCS, Fortschtit, Fiat Laverda, PZ 165, PZ 185, PZ 210, Massey Ferguson, Class Dominator, Fiatagri, dhe shumë lloje të tjera. Shikoni njoftimet për Kombajn, kositëse bari dhe makina tjera ëmund të ju nevojiten juve për të punuar tokën.


Bleni dhe shisni makina korrëse nga llojet e ndryshme në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë online. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësit për makina korrëse që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione