Krujë | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

15 Jan 08:36 ,

Frez italjane 250

2 700 EUR

11 Jan 18:22 ,

Lidhse volvo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Dhj 20:47 ,

Plug

500 EUR

19 Dhj 14:21 ,

Mulli misri

1 300 EUR

01 Dhj 20:22 ,

Belarus 65

17 Nën 19:25 ,

OOOOkAZJON fiat om 85

300 000 LEK

14 Nën 20:28 ,

Shitet zetor fiat

35 500 EUR

13 Nën 17:53 ,

Tk

30 Tet 18:52 ,

John Deere

19 Tet 20:27 ,

Landini

06 Tet 19:54 ,

john deere

11 000 EUR

10 Sht 21:15 ,

traktor

4 000 EUR

09 Sht 20:32 ,

Traktor

20 000 EUR

07 Qer 16:26 ,

Korrse bari okazion

1 500 EUR

02 Qer 11:11 ,

belarus 502

Në fillim