Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:00 Pjesët rezerve , Krujë

Frez 3 metre

Dje 10:07 Traktorë , Krujë

Belarus 650

4 500 LEK

Dje 10:06 Traktorë , Krujë

Belarus 650

22 Maj 21:20 Makina korrëse , Krujë

Korrse doyc koverland

22 Maj 21:02 Traktorë , Krujë

Frez krone

14 Maj 13:22 Traktorë , Krujë

Bot sperkatje gjerman

14 Maj 13:19 Të tjera , Krujë

Plug faza c6

11 Maj 09:08 Moto-kultivatorë , Krujë

Shiten

9 LEK

30 Pri 22:02 Pjesët rezerve , Krujë

Disqe makinmjellse gaspardo

1 LEK

25 Pri 09:41 Pjesët rezerve , Krujë

Fostricht E514

11 Pri 21:33 Të tjera , Krujë

Pluk

27 Mar 22:07 Makina lidhëse , Krujë

Velger 52

3 800 EUR

18 Mar 17:57 Traktorë , Krujë

Fiat 1280dt

18 Mar 06:18 Të tjera , Krujë

Frez 3 mt me rrul

17 Mar 22:51 Traktorë , Krujë

Lidhese

08 Mar 08:31 Moto-kultivatorë , Krujë

Nardi 7c

05 Mar 15:33 Traktorë , Krujë

Shitet zitor fendi 304 ls

10 500 EUR

05 Mar 15:18 Traktorë , Krujë

Shitet zitor ne gjendje te mire

10 500 EUR

03 Mar 18:42 Makina korrëse , Krujë

Korrse

02 Mar 18:42 Pjesët rezerve , Krujë

Drita

26 Shk 18:08 Të tjera , Krujë

Mbledhese bari italiane

130 000 LEK

24 Shk 20:55 Traktorë , Krujë

Shitet

3 500 LEK

21 Shk 09:44 Makina lidhëse , Krujë

Amazone 3m me disqe me pleh

21 Shk 09:40 Moto-kultivatorë , Krujë

Super kultivator me tgjitha sherbimet e bome,

19 Shk 21:12 Traktorë , Krujë

Carraro Italian 4x4 65 kv

1 111 LEK

19 Shk 13:13 Traktorë , Krujë

Carraro Italian 4x4 65 kv

1 111 LEK

08 Shk 08:32 Pjesët rezerve , Krujë

Fenelina good year cobo cobo

07 Shk 21:13 Pjesët rezerve , Krujë

Drita new holland +fenelin goodyear

02 Shk 17:38 Të tjera , Krujë

Kuran Pinion Frez Falc

02 Shk 15:02 Moto-kultivatorë , Krujë

Kombinator per freza

30 Jan 08:10 Të tjera , Krujë

Frezë FORIGO F131-300, Frezë SICMA ERS-300

29 Jan 12:39 Makina korrëse , Krujë

Laverda M132 ne gjendje perfekte gati per pun

8 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Jan 17:03 Traktorë , Krujë

Fiat 12 80

22 Jan 00:24 Traktorë , Krujë

Shitet zetor ford 4130

07 Jan 17:40 Traktorë , Krujë

Disqe

07 Jan 17:40 Traktorë , Krujë

Frez howard 205

1 300 EUR

07 Jan 12:17 Moto-kultivatorë , Krujë

Nardi c7

02 Jan 08:18 Të tjera , Krujë

OKAZION-MAKIN-MBJELLSE-GSPARDO

30 Dhj 09:11 Të tjera , Krujë

Goma radial kleber 13,6R36 me gjith disqe

20 Dhj 08:55 Traktorë , Krujë

Agregate të ndyshme të ardhura nga gjermania

20 Dhj 08:37 Të tjera , Krujë

Frezë FORIGO F131-300

17 Dhj 16:48 Të tjera , Krujë

Lillse 5190

08 Dhj 06:36 Makina lidhëse , Krujë

shitet welger 530

07 Dhj 14:48 Të tjera , Krujë

Agregate të ardhura nga gjermania

07 Dhj 11:03 Makina lidhëse , Krujë

shitet welger 530

26 Nën 17:34 Moto-kultivatorë , Krujë

Fenelina good year cobo cobo

21 Nën 18:13 Traktorë , Krujë

Ford 4130

11 000 EUR

16 Nën 10:18 Moto-kultivatorë , Krujë

Makine mbjellse Sigma 3m

2 000 EUR

13 Nën 21:10 Të tjera , Krujë

Mlellse me terheqje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione