Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Gush 19:35 Traktorë , Bulqizë

Okazion

7 500 LEK

09 Maj 20:35 Moto-kultivatorë , Bulqizë

Shitet

2 400 LEK

18 Pri 21:04 Traktorë , Bulqizë

U shit

1 LEK

02 Pri 18:19 Traktorë , Bulqizë

Flm merr jep u shit

5 500 LEK

24 Jan 17:09 Traktorë , Bulqizë

She's Mitsubishi

8 LEK

12 Jan 08:49 Traktorë , Bulqizë

Shes trraktor mitsubushi

10 000 000 LEK

16 Dhj 19:32 Traktorë , Bulqizë

Goldoni 45

8 EUR

21 Tet 21:14 Të tjera , Bulqizë

Seleksionere ullinjsh okazion

60 000 LEK

30 Sht 20:36 Traktorë , Bulqizë

Zetor 4x4

2 100 EUR

09 Mar 00:16 Traktorë , Bulqizë

traktor

1 LEK

09 Mar 00:16 Traktorë , Bulqizë

traktor

1 LEK

09 Mar 00:16 Traktorë , Bulqizë

traktor

1 LEK

30 Jan 09:25 Moto-kultivatorë , Bulqizë

kultivator

1 LEK

22 Jan 15:17 Moto-kultivatorë , Bulqizë

Kultivator

1 LEK

06 Jan 12:28 Traktorë , Bulqizë

Moto kultivator

1 LEK

05 Jan 23:05 Moto-kultivatorë , Bulqizë

Moto kultivator

1 LEK

23 Gush 14:20 Traktorë , Bulqizë

Kultivator

22 000 LEK

23 Gush 14:08 Moto-kultivatorë , Bulqizë

Kultivator

22 000 LEK

25 Korr 14:38 Traktorë , Bulqizë

Shitet Traktor Steyr 548

7 000 000 LEK

08 Korr 13:38 Moto-kultivatorë , Bulqizë

Shitet per arsye emigrimi

2 700 LEK

15 Maj 00:24 Të tjera , Bulqizë

Ifa

8 000 EUR

07 Maj 08:18 Të tjera , Bulqizë

Freza

1 000 LEK

15 Mar 09:53 Makina korrëse , Bulqizë

MASSEY FERGUSON 186-6 Bejm Ndrrim

4 800 EUR Çmimi me zbritje

03 Shk 10:22 Të tjera , Bulqizë

Frez nardi

15 Jan 19:29 Traktorë , Bulqizë

Tractor mitsubish

9 000 EUR

13 Jan 20:57 Traktorë , Bulqizë

Shitet Per arsyje mos perdorimi

800 LEK

23 Nën 12:25 Traktorë , Bulqizë

Bjellurus 2 pistonsh turbo

23 Sht 19:16 Traktorë , Bulqizë

Mitsubishi

11 000 LEK

01 Gush 23:22 Të tjera , Bulqizë

Motorr kose

900 EUR

07 Pri 16:21 Traktorë , Bulqizë

mitsubishi l200

7 999 EUR

19 Jan 18:11 Të tjera , Bulqizë

shiten makinerit per mobileri

5 900 EUR

19 Nën 18:34 Të tjera , Bulqizë

Makineri

1 EUR

25 Gush 11:54 Traktorë , Bulqizë

Shitet Traktor

7 500 EUR

19 Mar 23:12 Makina korrëse , Bulqizë

John Deere- 935 U SHITT!!!

5 800 EUR

09 Dhj 20:30 Makina korrëse , Bulqizë

John Deere 935 U SHITT?

5 800 EUR

27 Nën 17:18 Traktorë , Bulqizë

Zetor cek

10 000 LEK

22 Korr 09:21 Të tjera , Bulqizë

Vinc dhe Kazan

1 600 EUR

15 Qer 21:39 Makina korrëse , Bulqizë

Kombajn KÖLA RUBIN u Shitt!!!

3 800 EUR

26 Mar 16:07 Traktorë , Bulqizë

Traktora

11 Tet 19:44 Traktorë , Bulqizë

johnder

19 Pri 17:12 Traktorë , Bulqizë

Hurliman 466 4x4

12 600 EUR

09 Pri 18:56 Traktorë , Bulqizë

Hurliman 466

12 599 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione