Bulqizë | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

14 Jan 10:01 ,

kultivator

1 LEK

14 Jan 09:52 ,

moto kultivator

1 LEK

06 Jan 12:28 ,

Moto kultivator

1 LEK

25 Korr 14:38 ,

Shitet Traktor Steyr 548

7 000 000 LEK

15 Maj 00:24 ,

Ifa

8 000 EUR

07 Maj 08:18 ,

Freza

1 000 LEK

01 Gush 23:22 ,

Motorr kose

900 EUR

25 Gush 11:54 ,

Shitet Traktor

7 500 EUR

27 Nën 17:18 ,

Zetor cek

10 000 LEK

26 Mar 16:07 ,

Traktora

23 Mar 13:19 ,

Trraktor DT

300 000 LEK

20 Shk 16:39 ,

Zetor imt 539

5 000 EUR



Në fillim