Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Anije dhe skuterë uji | Anije me motor | Yamaha

Model Tjeter , 259
Yamaha , 54
Dje 11:07 ,

Shitet Skafi

15 000 EUR

21 Tet 11:50 ,

Yahama

1 200 EUR

16 Tet 18:56 ,

Motorr Yamaha 40 hp

3 200 EUR

12 Tet 13:34 ,

Yamaha 9.9

1 000 EUR

13 Sht 23:29 ,

Gomone

1 300 EUR

10 Sht 00:20 ,

Varke 5 mt.

2 000 EUR

30 Gush 11:50 ,

Gomone+karrel

1 EUR

16 Gush 11:37 ,

Shitet Ndrohet +/-

5 000 EUR

15 Gush 23:35 ,

Skaf

6 000 EUR

15 Gush 13:16 ,

Shitet SUPER GOMONE

20 000 EUR

10 Gush 01:46 ,

Skaf

7 999 EUR

01 Gush 19:14 ,

gomone me motorr

1 500 EUR

20 Korr 23:10 ,

Yamaha

600 EUR



Në fillim