Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Landrover - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Landrover,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Landrover Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

��Shitet Okazion�� Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

✅ Shitet Okazion ✅ Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4 Dynamic

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4 Dynamic

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 17:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 ����Importuar nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet

9 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 02:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LandRover Discover

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 17:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Tiranë

Defender

24 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

SUPER CMIM! RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC /NAFTE2018

99 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 19:41 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 Sd4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 14:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Shiten kamjo automat Land Rover viti 2007

400 EUR

16 Mar 16:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Landrover

12 000 EUR

04 Mar 09:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar D300 HSE LIMITED EDITION

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 09:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar D300 HSE

49 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 10:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet Landrover

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 07:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land Rover freelander td4 2004 Naft motorr 1995

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

shes Land Rover Discovery 2.0 pa dogan nga ����

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Shk 11:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar D300 HSE LIMITED EDITION

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 12:52 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 195-80-15 2 cop

70 LEK

14 Jan 14:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Landrover discover

10 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 14:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet landrover discover

10 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 22:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

LANDROVER DISCOVERY SPORT HSE LUXURY 2.2

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 02:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar R-DYNAMIC

39 900 EUR

01 Dhj 10:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar R Dynamic sapoardhur

42 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 13:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar 2018 300d

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 22:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Shitet land rover frelander td4 okazion����☄️��☄️

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 09:26 Makina  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Tiranë

Land rover defender

33 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 12:13 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

LANDROVER DISCOVERY SPORT 2016

06 Sht 12:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

LANDROVER DISCOVERY SPORT 2016

25 Gush 00:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque Dynamic Black Edition 2014

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 00:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Landrover 7 Ulse Disco Sport 2016 ������������

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 01:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Landrover 2016 Discovery Sport 7 Ulse ��������

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 22:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet Land Rover diskover 4

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 18:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Landrover Freelander

8 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Landrover | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione