Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pedana - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pedana,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pedana Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

RANGE ROVER VOGUE, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:52
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️Hyundai Tucson Viti 2017 Nafte 1.7

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:10
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X ADV FULL EKSTRA

10 800 EUR


Sot 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2013 AMG Line

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:52 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️Hyundai Tucson Viti 2017 Nafte 1.7

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

ML 63 Original Fabrike viti 2014 M.Nderrimi

34 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 s-line Quattro - 3.0 diesel - automat - 2014

16 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Amg Package Panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

RANGE ROVER VOGUE, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 gjendje shume te mire , shitet ose ne kembim

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:50 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 48.000 km 57.000euro Shitet

57 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:10
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X ADV FULL EKSTRA

10 800 EUR

Dje 08:27 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 300cc

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
22 Qer 20:51 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc 60 AwD 4x4 viti 2018

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 19:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X Adv 750 2020 Pa Dogane!

9 990 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec Amg Package Panoramike

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 08:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Benz ML Viti 2012 Nafte

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:07 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shes Ndrroj RANGE Rover DISCOVERY 3 FULL OPSIONE

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Qer 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

SHITET GLE 350 AMG

63 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Qer 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

ML 350 -VITI 2015

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 -VITI 2015

19 600 EUR

15 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 260  ·  Tiranë

����SE260����SEL W126 Automat Benzinë1990 Gjëndia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLE 300d - 90 km

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 14:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 Diesel AMG Package Bluetec 4Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 16:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2011

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Qer 09:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda x-adv

11 200 EUR

Online
03 Qer 18:55 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten pedana

1 LEK

03 Qer 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

‼️SHITET MERCEDES BENZ ML320 CDI ‼️

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

ML 350 SHITET

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 00:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson automat 2.0 nafte 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 09:54 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet audi Q7 e vitit 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
27 Maj 22:44 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 06:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha Xmax 2017 ABS

3 990 EUR

20 Maj 08:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedez benz ML 350 ������

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 00:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 Bluetec - Full Option

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercdes benz ML320 CDI blueEFFICIENCY 4 Matic

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet toyota

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 15:10 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shiten dhe jepen me qera skela fasade

24 EUR

16 Maj 15:10 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shiten ose jepen me qera Skela fasade !

24 EUR

16 Maj 14:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

LAND ROVER RANG ROVER VOGUE Autobiography 4.4SDV8

29 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET YAMAHA XMAX ABS

4 000 EUR

10 Maj 00:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Okazion Discovery 3 2.7 HSE Full Full Opsione!

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
08 Maj 12:06 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo xc90 3.2 B/G 2011

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 20:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

12 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pedana | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione