Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pune - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pune,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pune Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:14 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Kamarier

Dje 10:40 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Recepsionist

Dje 10:27 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Sarandë

Sanitare Hoteli

13 Qer 15:42 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Sanitare hoteli

Online
13 Qer 14:58 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Recepsioniste

Online
11 Qer 15:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

fabrik vaji

59 000 EUR

11 Qer 15:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Fabrike vaji seperatore

4 700 EUR

09 Qer 22:30 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Sarandë

Kerkojme Kuzhinier

31 Maj 22:41 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet:

5 000 EUR

31 Maj 18:47 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Flug peshkimi

13 500 EUR

28 Maj 08:38 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SKAF okazion

135 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 20:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

fabrike vaji ulliri

60 000 EUR

19 Maj 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Mercedes sprinter

850 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Maj 03:10 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Sarandë

Frigorifer

650 EUR

03 Maj 23:59 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Skaf Risen Park 23

24 900 EUR

23 Pri 22:32 Shtëpi  ·  Sarandë

Shtepi Banimi

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Pri 10:24 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet yamaha vx cruiser 8300€

8 300 EUR

20 Pri 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

Shitet C- 200 OKAZION!!!

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:42 Punë  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Pune

17 Pri 20:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Shitet

650 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pune | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione