Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Mondeo Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 18:11 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008 nr tel 0694040561 320.000 le

320 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford MONDEO TITANIUM 2.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:57 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Okazionnn!!!!!Per arsye mosperdorimk

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 12:09 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 automat

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo B/gaz SW 1994

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 21:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 2016 Nafte Automat !

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 07:33 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

shitet ford montea

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Korr 20:05 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008, cmimi 3.200 E nr 0694040561

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 19:21 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Pa letra Per pjes

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 02:54 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

3 150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 17:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondea

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:46 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

ford

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Qer 12:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO, VITI 2015, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 17:08 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 nft shitet

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 15:18 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

SHITET FORD MONDEO

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 08:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008 nr tel 0694040561

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 00:01 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 17:08 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

220 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo/fusion, 2017, 75000km

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Qer 22:11 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO AUTOMATIC 2.0 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 20:52 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 1.8 nafte viti 2008 nr tel 0694040561

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 18:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet Ford Mondeo 1.5 nafte, viti 2016.

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 09:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 1.8 nafte viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 11:31 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

OKAZION FORD MONEDO 5490 EUR

5 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:03 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 17:53 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

ford mondeo 2.0tdci automat okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 10:34 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

ford mondeo 2.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Maj 22:39 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 2016 2.0 nafte

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 10:03 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo 2.0 automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:40 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

ford mondeo 2.0tdi automat

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 19:11 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:56 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO 2016 2.0 NAFTE 180HP

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 21:14 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Portobagazh

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 09:39 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 08:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Pjese per Ford Mondeo 2.0tdci automat

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 20:34 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo 2013

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 09:18 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

shitet

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Maj 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Okazion Ford Mondeo 1.8 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:38 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:45 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

SHITET FORD MONDEO 1.8, VITI 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 11:42 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 21:10 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

2005 Ford Mondeo 2.0 TDCi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 11:31 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:38 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:56 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 23:30 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO AUTOMATIC 2.0 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Mondeo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione