Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Elbasan

Seri 1 , 116
Seri 2 , 7
Seri 4 , 4
Seri 3 , 678
Seri 5 , 298
Seri 6 , 18
Seri 7 , 95
M-modele , 68
X-modele , 372
Z-modele , 5
2002 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

10 dit Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

OKAZION BMW 525 ME DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Ardhur Nga Zvicra Bmw X5 M50d 12/2013

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Elbasan

SHITET BMW SERIA 1 2010 AUTOMAT DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:16 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5 2016 diesel Super Full Opsion

27 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 11:01 Makina  ·  BMW  ·  550  ·  Elbasan

����BMW 550XD 2013 3.0 NAFTE����

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 04:11 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

10 dit Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 00:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 full opsion

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:44 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Shitet ose ndrrohet, BMW seria 5

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:03 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Kerkoj disk 19 BMW

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shiten disqe 19 e53 style132

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 09:06 Makina  ·  BMW  ·  Z4  ·  Elbasan

Shitet fener bmw z4 e89 2009-2015

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 08:53 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

BMW X3 ����Okazion

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Bmw x3 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:51 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Shitet makine BMW GT 530d

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 14:38 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

Okazion Bmw seria 5 benxin gaz M///Packet Zvicra

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 22:26 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520 nafte Automat 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 07:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5 3.0SI BENZIN

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 17:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMV SERIA 3 F30 TOURING VERSION VITI 2013 2.0 NAFTE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 03:01 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520 !! 2012 !! 2.0nafte targa angleze

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 21:59 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw F10 2.0 nafte Black Edicion

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 19:29 Makina  ·  BMW  ·  ActiveHybrid X6  ·  Elbasan

Bmw

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 17:36 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6 viti 2016 4.4 benzine

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 13:09 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw seria 3

11 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 12:31 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

SUPER OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 12:31 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Okazion

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:39 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Bmw Seria 5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Bmw x3 2.0 benzin 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 22:01 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Elbasan

BMW 116 M-paket

12 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:24 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Elbasan

BMW 528i

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 14:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 17:46 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

Bmw E60 3.0D 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw x5

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 01:57 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw seria 520d

10 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 00:00 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

OKAZION BMW X1 118 Xdrive (4x4) Viti 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 22:06 Makina  ·  BMW  ·  M3  ·  Elbasan

BMW M3 2.0 Dizel

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 14:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shitet bmw x5 4.000 €

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 23:22 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Elbasan

Bmw 116 Atomat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:02 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw OKAZIONNN ��������

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 19:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 17:19 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 17:19 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 17:19 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 15:37 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMW 320d-M packet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 08:13 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

BMW nafte automatike okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 18:44 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

BMW X3 2014

11 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione