Toke tek Hoteli Gjuetise (Ishull-Lezhe)

Shitet nga: Eduart Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ishull-Lezhe (mprapa Hotelit Gjuetise)
Sipërfaqe: 6860 m2
Komuna: Lezhë
Shitet toke ne Ishull-Lezhe me cmim te arsyeshem.
Toka ka nje siperfaqe prej 6860 m2, eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin ligjor me çertifikate pronesie (hipoteke), dhe harten treguese.Prona ndodhet vetem disa metra nga Hoteli i Gjuetise,eshte e pershtashme per ndertim,banesa etj.Pozicioni gjeografik i prones eshte mbrapa Hotelit te Gjuetise ne fshatin Ishull-Lezhe dhe e pozicionuar ngjitur me rrugen kryesore.Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit +355 673885915.
Çmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim