Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Në shitje (Shitet, Shes) në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke tek Hoteli Gjuetise (Ishull-Lezhe)

Sot 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke ne Shengjin (Plazh)

Dje 17:24 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toka

60 000 LEK

29 Maj 23:16 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

shitet toka ne autostrade lezhe tirane

200 000 EUR

29 Maj 12:27 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke ne Lezhe

50 000 EUR

27 Maj 07:45 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

OKAZION SHITET PRONA ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

152 000 EUR

26 Maj 23:07 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toka afer Lagunes se Patokut.

125 000 EUR

25 Maj 18:34 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet Truall Per Ndertim

16 Maj 15:49 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

(T)�� SHITET TOKË 5000M²,TALE-LEZHË!

175 000 EUR

09 Maj 22:53 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

SHITET TOKE PER TRULL

41 400 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 16:18 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

shitet toke ne lezhe balldren

42 000 EUR

26 Pri 12:54 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet

10 Pri 00:41 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

TRUALL

6 000 LEK

01 Pri 17:41 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet 5000 m2 toke ne lezhe okazionnnnn

85 000 EUR

20 Mar 15:22 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet Toka,Ishull-Shengjin Lezhë

95 000 EUR

19 Mar 23:32 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

toke 1km vi ajrore nga qyteti lezhes

22 000 EUR

17 Mar 15:06 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet Toke

13 Mar 13:20 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet_/_nderrohet_��toka����_Zejemen-Lezhe��

65 000 LEK

12 Mar 21:39 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke

12 Mar 21:31 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke

02 Mar 21:08 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke kryqezimi i Blinishtit

144 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 04:49 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Biznese

25 EUR

27 Shk 13:31 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke ne shitje

160 000 EUR

Online
24 Shk 13:39 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke

20 000 EUR

09 Shk 19:41 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet Toke ne shengjin/Rera hedhur

115 EUR

23 Jan 13:13 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Ishull Shengjin

23 Jan 10:22 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Ishull Shengjin

08 Jan 12:58 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

SHITET TOKE TRUALL NE LEZHE

198 000 EUR

07 Jan 02:23 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke

07 Jan 02:23 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Toke

06 Jan 21:36 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke ne Lezhe

13 EUR

06 Jan 10:22 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke Lezhe

13 EUR

19 Nën 23:09 Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

SHITET TOKE OKAZION NE BARBULLOJE ,LEZHE

18 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione