Shitet Bar Restorant

Shitet nga: Lazer Lusha 08 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shitet Bar Restorant Kabashi bashke me 1500 m toke,me shpim uji 47 m, dhe energji elektrike trefazor. Me letra te rregullta . Shitet per arsye emigracioni..
Adr: Autostrade Tabela Markatomaj
Te interesuarit te kontaktojne ne keto numra tel dhe viber 00306989670053 ore 0682397921.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim