Toke

Shitet nga: Nermin Lika 12 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR   180 000 EUR

Adresa: Kanali 2 Fier
Sipërfaqe: 7000 m2
Komuna: Fier
Shitet toke 7000m2 lart rruges e sheqishtes kanali i dyte ne ane te majte
kalon elektriku dhe uje
cmimi i diskutushem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim