Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 11:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shiten ullinje shekullor okazion

18 Maj 18:48 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

SHITET TOKA NE RRUGEN KRYESORE FIER PATOS

1 LEK

18 Maj 10:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet toka te By pasi Fier

150 000 EUR

17 Maj 09:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Toke ne shitje

15 Maj 10:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shiten 2 dynym sera ne Roskovec

600 000 LEK

13 Maj 20:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet/jepet me qera *Ferma*

1 EUR

04 Maj 14:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Sera

3 000 EUR

27 Pri 14:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Okazion toke 4000 metra

20 000 EUR

22 Pri 10:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

shitet toke bujqesore Portez

7 600 000 LEK

21 Pri 11:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet 5800 metra toke ne Ballsh / Mallakaster

16 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 20:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet trualli

17 Pri 18:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

SHITET TOK 3900m2 ne Portez (Fier)

35 000 000 LEK

14 Pri 20:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Toke ne shitje

14 Pri 16:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet toke pish poro

90 000 EUR

09 Pri 05:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Shitet sera

85 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 14:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Tek Viva Fier ne vij te pare ( anes autostrades )

48 000 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 14:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Toke prej 7dylym ne Fier

1 EUR

25 Mar 13:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Sera ne shitje

300 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione